RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #73060  Szerző: LuciFerko
 
PooLee írta:Ha lehet kérni, minél több Papp Ritát, Hupikék Törpikéket, 100 Folk Celsiust és Halász Juditot játszanak, hátha felébred az a maradék hallgatótábor is, hogy mit is hallgat...
akkor asszem törlöm a tuner 2-es programhelyéről, és száműzöm a C oldal legvégére (3x10-et lehet elmenteni)
 #73056  Szerző: PooLee
 
Ha lehet kérni, minél több Papp Ritát, Hupikék Törpikéket, 100 Folk Celsiust és Halász Juditot játszanak, hátha felébred az a maradék hallgatótábor is, hogy mit is hallgat...
 #73055  Szerző: Gyurii91
 
Azt mondták gyerekek lesznek a műsorvezetők! Lehet 1 napra táskarádió feeling lesz, amúgy meg becsúszik 1-2 gyerek dal el ne érzékenyedjetek! :D
 #73054  Szerző: IstvánB
 
Lesz hupikék törpikék? :D
 #73053  Szerző: LuciFerko
 
Tényleg megy már Duck Sauce - Barbara Streisand? :S
 #73047  Szerző: LuciFerko
 
ójajj. remélem nem halász judit meg ilyenek lesznek, mert akkor elsírom magam.
 #73004  Szerző: csokie
 
Azét az operától meg az áriázástól nekem is kihullik a hajam. :D
 #72992  Szerző: TG
 
csokie írta:4. MR3 (azt csak flash hallgatni néha, folyamatosan nem bírnám)
Milyen flash-eid vannak neked...én kínzásnak nevezném :D
 #72991  Szerző: csokie
 
PooLee írta:Az oké, hogy zenei rádió marad, de zene és zene között is óriási különbség van. Ne legyen már mindegy, hogy mi "zörög"... akárhogyis, én már nem bosszantom magam ezen, töröltem és kész. Akinek megüti az igényszintjét, az meg hallgassa; ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák.
Most gondolj bele: a 6 "nagy" adó közül mit hallgasson az ember?
1. Juventus (unom de nagyon)
2. Neo FM (elvből nem hallgatom)
3. Class FM (ritkán hallgatom, mert mindig bekeveredik egy Kasza Tibi, vagy Beyoncé)
4. MR3 (azt csak flash hallgatni néha, folyamatosan nem bírnám)
5. MR1 (talkrádió, nem az én korosztályomnak szól, és különben is zenét szeretek hallgatni)

Szóval kizárásos alapon marad az MR2.
Pesti adókat nem tudjuk hallgatni sem kocsiban sem munkahelyen, mert pont takarásban van a Gellért-hegy.
Sistergős rádióról 5 mp és eltekernek, ez tapasztalat.
  • 1
  • 447
  • 448
  • 449
  • 450
  • 451
  • 607