RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #153983  Szerző: markfelt
 
Igen, az online egy érdekes eset. Régen jó volt, most lényegében hallgathatatlan. Megjegyzem, a műholdas és DVB-T adás is szar. A DAB+-t nem tudom.
 #153978  Szerző: kukac
 
kukac írta:ja, sokkal jobban szól! végre. még messze nem egy classfm, de nem liftezik már (hangosságra (itu bs.1170) még alatta van)
vitatkoznék magammal, ködös ez mint a téli tundra, semmi dög nincs benne.
 #153975  Szerző: noartist
 
Okádék az online stream, annyira zavarja az ember fülét, hogy akár le is kapcsolhatnák. Ilyen minőségben hallgathatatlan.
 #153829  Szerző: Kovi02
 
IstvánB írta:Vagy olyan tunered van amivel át tudod írni magadnak.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
OFF

Az Onkyo T-4970el is át lehet írni,csak azon csak angol ABC van.
ON
 #153826  Szerző: frekivadasz
 
kukac írta:
frekivadasz írta:Nem, a kép nem manipulált :)
beizzítottál ezért egy rds-kódert? :)
Is. :sealed:
Az AltGR+ú billentyűkombinációra jött elő ez a betű, ami azért is lógott ki a sorból, mert tényleg nem ö, hanem Ö lett belőle, Csongi jól észlelte. Az RDS SPY is így írta ki. Kár, hogy nincs erre vételi oldalon egy egységes szabvány, reméljük a valóságban nem fogják így átírni.
 #153825  Szerző: kukac
 
mikrofonos írta: Mi lesz novemberben?
a classon villanyoltás, addigra jó lenne ha a petőfi hallgatóbarát formába öntené magát.
 #153824  Szerző: kukac
 
frekivadasz írta:Nem, a kép nem manipulált :)
beizzítottál ezért egy rds-kódert? :)
 #153822  Szerző: mikrofonos
 
Attis írta:
kukac írta:
Richmonde írta:Mióta számított a közrádióban, hogy mennyien és kik hallgatják? Gyakorlatilag nem érdeke a teszt, ha nem tetszik, nem hallgatod, a pénz egyébként is megvan. Megjegyzem az alter vonalnál sem volt teszt, de miért is lett volna? Tizenkilencre lapot húznak? Hátaztán! Persze szakmailag én biztosan nem engedném meg ezt a katyvaszt, sőt, ha ekkora frekicsomag van a birtokomban, akkor mindent elkövetnék, hogy hallgatót szerezzek, de nem így mindent bele alapon az biztos.
Rendben, de akkor mégis mi a cél? Vagy csak úgy rádiózgatunk bele a világba, csak azért mert éppen úszkálunk a közpénzben? :)
Én nagyon reménykedem, hogy a Petőfiből sikerül a mostani (átmeneti?) állapotból egy klassz rádiót összehozni... Novemberben meglátjuk.
Mi lesz novemberben?
  • 1
  • 341
  • 342
  • 343
  • 344
  • 345
  • 607