RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #152633  Szerző: oldman
 
Abszolút egyet tudok érteni abban, hogy a Magyar Rádiónak iránymutatónak kéne lennie. Az anyagi háttér miatt, az ő rádióiknak kéne a legjobban szólniuk minden téren. FM, internet, arculat, hangzás, stb.
A Petőfi esetében egyértelmű, hogy változik. Az ő esetükben egy komolyabb arculatváltás talán több kárral, mint haszonnal járna. A Juve - Sláger esetében szinte biztos volt, hogy előre fognak lépni. A Petőfinél maradva, most tényleg nehéz megmondani az irányt. Az biztos, hogy már nem egyedi.
 #152632  Szerző: Gr3g0ry
 
ayala írta:Mindkettőről épp akartam írni. :)
Nem teljesen önszántamból, de hallgattam ma viszonylag sokat a rádiót, és nem igazán értettem, hogy ki lehet a célcsoportja a néhány "topsláger" után, a kötelező kvóta miatt betolt, legborzalmasabb "alter" magyar zenékkel tarkított zenefolyamnak. Jó, például én, mert a Vaddisznót ugyanúgy meghallgatom, mint Calvin Harris-t. De óriási a szakadék a jelenlegi, és a korábbi irány között és talán fordul, hogy aki eddig szarzenézett, az most hallgatja, és fordítva. De aki csak a top40-es zenék miatt hallgatná, az tuti azonnal elkapcsol. Kicsit káosz ez így. Jó, nem Berecki Zolit akarok hallgatni, mint máshol, de tényleg vannak jó magyar zenék. Furcsa.

Illetve a stream... az hogy lehet, hogy A MAGYAR RÁDIÓnak ilyen minőségű sztrímjei vannak? Tudom, hogy buta ábránd, de valahogy nekik kéne lenni az iránymutatónak, nem? Ott a múlt, a végeláthatatlan források technikai megoldásokra, illetve a legmagasabban képzett szakemberekre, stábra, stb... :roll:
Meg nem tudom, lehet, hogy a LiveStat-tal nem jó valami, de az reális, hogy átlag 2-300 ember hallgatja a komplett MR-t az interneten? Tudom, a lefedettség, de ezt is furcsának találom.
A livestat még "beta mode"-ban fut.
 #152631  Szerző: ayala
 
Mindkettőről épp akartam írni. :)
Nem teljesen önszántamból, de hallgattam ma viszonylag sokat a rádiót, és nem igazán értettem, hogy ki lehet a célcsoportja a néhány "topsláger" után, a kötelező kvóta miatt betolt, legborzalmasabb "alter" magyar zenékkel tarkított zenefolyamnak. Jó, például én, mert a Vaddisznót ugyanúgy meghallgatom, mint Calvin Harris-t. De óriási a szakadék a jelenlegi, és a korábbi irány között és talán fordul, hogy aki eddig szarzenézett, az most hallgatja, és fordítva. De aki csak a top40-es zenék miatt hallgatná, az tuti azonnal elkapcsol. Kicsit káosz ez így. Jó, nem Berecki Zolit akarok hallgatni, mint máshol, de tényleg vannak jó magyar zenék. Furcsa.

Illetve a stream... az hogy lehet, hogy A MAGYAR RÁDIÓnak ilyen minőségű sztrímjei vannak? Tudom, hogy buta ábránd, de valahogy nekik kéne lenni az iránymutatónak, nem? Ott a múlt, a végeláthatatlan források technikai megoldásokra, illetve a legmagasabban képzett szakemberekre, stábra, stb... :roll:
Meg nem tudom, lehet, hogy a LiveStat-tal nem jó valami, de az reális, hogy átlag 2-300 ember hallgatja a komplett MR-t az interneten? Tudom, a lefedettség, de ezt is furcsának találom.
 #152630  Szerző: asr27
 
Nem jut a 80 milliárdból jobbra... :)
 #152629  Szerző: IstvánB
 
Neten miért ilyen pocsék a hangzás? Nincs jobb stream?
 #152622  Szerző: markfelt
 
Az ilyen rettenetes Vaddisznó, meg Felhővitorlás című valamiket nem ártana kigyomlálni mielőbb, száműzni mondjuk éjjelre, örökre.

Igazi elkapcsolási faktorok. Vannak normális magyar zenék is.
 #152587  Szerző: markfelt
 
djlacee írta:
admin írta:Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
Pár éve még örültem volna egy Petőfi Rádió 1-nek, de a politika már elvette a kedvem. (Meg ráálltam a Kronehitre)
Szerencsére a Kronehit remekül fogható Budapesten és mondjuk Mátészalkán (nem), úgyhogy én sem örülök az egésznek (de).
 #152585  Szerző: djlacee
 
admin írta:Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
Pár éve még örültem volna egy Petőfi Rádió 1-nek, de a politika már elvette a kedvem. (Meg ráálltam a Kronehitre)
 #152584  Szerző: markfelt
 
Petőfi Rádió 1 ez, immáron szebb hanggal. <3
 #152548  Szerző: mlaszlo
 
Kovi02 írta:http://radiosite.hu/index.php?option=co ... &Itemid=99

Érdekes. Az előbb hallgattam meg egy Top 30-at(nem az MR2-n),és a cikkben leírt előadők/zeneszámok egyike sem szerepelt benne. :)
A Top30 lehet még nem változott, de a nappal játszott számok esetében egyértelműen hallani a változást.
  • 1
  • 357
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • 607