RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #201902  Szerző: 007
 
Szakcsi rádió? Erre van igény? Wtf. Akkor a Bartókon nem lesz Jazz, vagy a Dankón lesz rock? Ez az egész egy szánalmas vicc.
 #201886  Szerző: 007
 
Sőt össze-vissza termék fel/le szignálok meg dirib-darab random elinduló műsorajáló ami 4 másodperc után megszakad és a beszélgetés felétől hallunk valamit talán belőle, szóval értelmetlen.
 #201885  Szerző: 007
 
Borzalmasan amatőr fos az élő közvetítés. Valami bedet alákevernek a Petőfin, a Dunán ez a bed nincs.
 #201881  Szerző: knoskamatee
 
Dani írta: 2024.03.14. 19:58
djlacee írta: 2024.03.14. 19:25
Dani írta: 2024.03.14. 19:14 ...amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta...

Ennek mi a forrása? Mert a hivatalos hallgatottsági adatok és a saját tapasztalat sem ezt mutatja.
Én korábban több üzletben is hallottam a Petőfit még az átalakulás előtt, meg munkahelyen is pl, mostanában egyik helyen sem szól a Petőfi. A legújabb hallgatottsági adatokat még nem ismerem.
én meg pont az ellenkezőjét látom, hogy egyre több autó kijelzőjén csillan fel a PETOFI PS. :P
szóval nagyon reprezentatívak vagyunk —> nem.

ha mégis alá kéne támasztani, akkor tessék:
szeptember-november: 636 ezer;
november-január: 637 ezer;
országosan ennyi, Budapesten mindkét időszakban stabil 75-75 ezer.

források:
https://nmhh.hu/cikk/244332/Budapesti_e ... ernovember
https://nmhh.hu/cikk/245493/Budapesti_e ... 024_januar


énnél rosszabb meg nem nagyon lesz, max egy kicsit tud növekedni és igen, változott a véleményem is a számokat látva.
és mivel egy pincében is jól jön szarkínaival a freki, így ahol alapból gatya a R1 vétele és nincs a közelben Retro relé, értelem szerűen a Petőfi lesz az első számú választás és nem, nem külföldi. az átlag ember nem teker külföldiül karyattolóra. Budapesten meg pont a fordítotja lehet elképzelhető, de az nem sok.

ez még mindig rövid távú szemlélet, majd jövő ilyenkor fog beérni és meglátszani, hogy jó volt e a váltás.
 #201880  Szerző: Dani
 
djlacee írta: 2024.03.14. 19:25
Dani írta: 2024.03.14. 19:14 ...amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta...

Ennek mi a forrása? Mert a hivatalos hallgatottsági adatok és a saját tapasztalat sem ezt mutatja.
Én korábban több üzletben is hallottam a Petőfit még az átalakulás előtt, meg munkahelyen is pl, mostanában egyik helyen sem szól a Petőfi. A legújabb hallgatottsági adatokat még nem ismerem.
 #201879  Szerző: djlacee
 
Dani írta: 2024.03.14. 19:14 ...amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta...

Ennek mi a forrása? Mert a hivatalos hallgatottsági adatok és a saját tapasztalat sem ezt mutatja.
 #201878  Szerző: Dani
 
Ez a mostani helyzet a magyar zenekaroknak sem jó, mert olyan rádió játssza most a dalaikat főleg, amely rádiót elég kevesen hallgatnak az átalakulás óta. Sokkal jobb volt a magyar zenekaroknak is az, amikor a Petőfi rádió külföldi zenéket is játszott, akkor azért szerintem jóval többen kapcsoltak oda, ezzel együtt a magyar zenéket is többen megismerhették. Senkinek sem jó ez, ami most történik a Petőfi rádióval.
 #201872  Szerző: 007
 
Pont azért lett fosba taposva minden, azért tartunk itt, mert mjndenre legyintünk...
 #201848  Szerző: david72
 
Engem csak az lep meg, hogy ti ezt még hallgatjátok. Legyinteni kéne rá, mert már nem tényező. Egyedül a frekvencia csomagnak van értéke az egész buliban, a többi minden szakmaiságot nélkülöz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 607