• Petőfi Rádió

#172257  Szerző: altermanus
 2017.11.07. 20:06
mlaszlo írta:
kukac írta: egy kickoffot hallottam tegnap délután, konkrétan olyan hangos volt a bed és olyan erőtlen a konf, hogy nem is nagyon zavarta az utóbbi az előbbit. :) Továbbra is arctalannak érzem ezt az egész rádiót.
Most valóban arctalan lett, nincs igazán élet a rádióban. Az életed ritmusa jobb volt.
És elütött a többi ,,a zene rádiója" és ,,nálunk csak sláger megy" rádióktól...
 #172256  Szerző: mlaszlo
 2017.11.07. 19:56
kukac írta: egy kickoffot hallottam tegnap délután, konkrétan olyan hangos volt a bed és olyan erőtlen a konf, hogy nem is nagyon zavarta az utóbbi az előbbit. :) Továbbra is arctalannak érzem ezt az egész rádiót.
Most valóban arctalan lett, nincs igazán élet a rádióban. Az életed ritmusa jobb volt.
 #172242  Szerző: zenefalo
 2017.11.07. 17:17
Vajon a 42net-re való átállás miatt lehet az, hogy tegnap és ma is észrevehetően szakadoznak a zenék? FM-en hallgatom, nem online. Olyan, mintha memóriahiány miatt akadozna a zenelejátszó.
 #172238  Szerző: kukac
 2017.11.07. 13:01
Tomi76 írta:
kukac írta:egy kickoffot hallottam tegnap délután, konkrétan olyan hangos volt a bed és olyan erőtlen a konf, hogy nem is nagyon zavarta az utóbbi az előbbit. :)
Az még hagyján, de ma már nem először tapasztalom, hogy az egymást követő zenék összekapcsolása is valami borzalmasan amatőr módon történik. Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom egyszer írni de ez a két nap eddig egy nagy mélyrepülés. Pedig olyan jó úton jártak.
Jah, átálltak 42net-re, ez sok mindent megmagyaráz... :smoke:
 #172234  Szerző: Tomi76
 2017.11.07. 11:37
kukac írta:egy kickoffot hallottam tegnap délután, konkrétan olyan hangos volt a bed és olyan erőtlen a konf, hogy nem is nagyon zavarta az utóbbi az előbbit. :)
Az még hagyján, de ma már nem először tapasztalom, hogy az egymást követő zenék összekapcsolása is valami borzalmasan amatőr módon történik. Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom egyszer írni de ez a két nap eddig egy nagy mélyrepülés. Pedig olyan jó úton jártak.
 #172229  Szerző: kukac
 2017.11.07. 08:41
mlaszlo írta:Szerintem nagyon gyenge lett az új arculat. Egyetlen szignál van csak "Petőfi rádió, a Te slágered az ország minden pontján", az is olyan életunt stílusban. A reggeli műsor tele volt hibákkal, a hírblokkok szét voltak esve. A Talpra magyar utolsó órája pedig csak zenével ment le, az utolsó percekben volt egy elhadart megszólalás csak. Úgy látszik az MTVA-nál szokássá válik, hogy minden változtatás hibák soraival történik meg.
egy kickoffot hallottam tegnap délután, konkrétan olyan hangos volt a bed és olyan erőtlen a konf, hogy nem is nagyon zavarta az utóbbi az előbbit. :) Továbbra is arctalannak érzem ezt az egész rádiót.
 #172228  Szerző: Tomi76
 2017.11.07. 08:17
Még nem mindenhol történt meg a változás. A facebook oldalon is a régi borítókép van. De ami engem meglep, hogy sehol, semmi hír nincs a rádió megújulási szándékáról, folyamatáról.
 #172218  Szerző: mlaszlo
 2017.11.06. 18:45
Szerintem nagyon gyenge lett az új arculat. Egyetlen szignál van csak "Petőfi rádió, a Te slágered az ország minden pontján", az is olyan életunt stílusban. A reggeli műsor tele volt hibákkal, a hírblokkok szét voltak esve. A Talpra magyar utolsó órája pedig csak zenével ment le, az utolsó percekben volt egy elhadart megszólalás csak. Úgy látszik az MTVA-nál szokássá válik, hogy minden változtatás hibák soraival történik meg.
 #172217  Szerző: Tomi76
 2017.11.06. 16:09
A műsorvezető hangját alig lehet érteni sokszor annyira hangos alatta a zene. Ez eddig nem volt jellemző...
 #172214  Szerző: szabogabor10
 2017.11.06. 11:47
DAB+-on a DLS még mindig “Életed ritmusa”
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 367

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Kovács Zsolt, Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.