• Petőfi Rádió

#17561  Szerző: mg
 2009.05.04. 22:01
Szabi írta:De, ezt, kiegészítve közlekedési hírekkel, élő műsorral, interaktivitással, témával. Mint Ö3. Celebek, és primitívebb bulvárhírek nélkül. Neked nem tetszene, oké. Most tetszik a "Budamárton vagyok, hamarosan folytatjuk Parov Stelarral, jön a ... itt az MR2, Petőfi Rádión"? :)
Kívánságreggel nem volt annyira proli, visszajöhetne.
az se tetszik, ahogy most van, de a Magyar Rádiótól azért várna valami pluszt az ember. élő műsor, közlekedés, interaktivitás, téma, pont azt, viszont az előbbiekben felsoroltak nélkül. legalább tíz másodpercet kelljen már gondolkodni a játékkérdésen, mondjuk. :)
 #17560  Szerző: MrG
 2009.05.04. 21:54
Attis írta:
jeek írta:Kép
Ezek szerint a mi környékünk megint le van szarva... :fuckyou: Ez megint baromi nagy kampány... :vomit:
Mielőtt még kettétörnéd a monitort, régiónként más-más frekik szoktak lenni MR1 és MR2 plakátok esetében. :)
 #17557  Szerző: Attis
 2009.05.04. 21:36
jeek írta:Kép
Ezek szerint a mi környékünk megint le van szarva... :fuckyou: Ez megint baromi nagy kampány... :vomit:
 #17556  Szerző: MrG
 2009.05.04. 21:28
mg írta:
Szabi írta:Egyébként ha már nagyobb hallgatottságot akarnak (különben mire fel a kampány?), akkor talán csináljanak "normálisabb", kereskedelmirádiósabb műsort... Ha a zene megvan, mint közszolgálat, akkor a körítés nemmindegy, hogy "kereskedelmies"-e vagy sem? Hallgatottság szempontjából nem, az ziher, de óertété szempontjából tuti.
mit értesz ezalatt? hozzám beszéljenek normálisan, ne nyihogjanak meg üvöltsenek, meg ne nézzenek hülyének ötödikbetelefonálónyer-játékokkal (bár már eljátszották a "Bivalybasznádon milyen frekvencián fogható a Petőfi Rádió" című borzadállyal), meg arra se vagyok kíváncsi, hogy ki hogy szereti Irénkét és milyen számot küld neki, illetve arra se, hogy melyik megélhetési celeb melyik másikkal dug. :)
De, ezt, kiegészítve közlekedési hírekkel, élő műsorral, interaktivitással, témával. Mint Ö3. Celebek, és primitívebb bulvárhírek nélkül. Neked nem tetszene, oké. Most tetszik a "Budamárton vagyok, hamarosan folytatjuk Parov Stelarral, jön a ... itt az MR2, Petőfi Rádión"? :)
Kívánságreggel nem volt annyira proli, visszajöhetne.
 #17554  Szerző: mg
 2009.05.04. 21:17
Szabi írta:Nekem sötétzöldnek tűnik.
színtévesztő vagyok, bocs :)
Szabi írta:Egyébként ha már nagyobb hallgatottságot akarnak (különben mire fel a kampány?), akkor talán csináljanak "normálisabb", kereskedelmirádiósabb műsort... Ha a zene megvan, mint közszolgálat, akkor a körítés nemmindegy, hogy "kereskedelmies"-e vagy sem? Hallgatottság szempontjából nem, az ziher, de óertété szempontjából tuti.
mit értesz ezalatt? hozzám beszéljenek normálisan, ne nyihogjanak meg üvöltsenek, meg ne nézzenek hülyének ötödikbetelefonálónyer-játékokkal (bár már eljátszották a "Bivalybasznádon milyen frekvencián fogható a Petőfi Rádió" című borzadállyal), meg arra se vagyok kíváncsi, hogy ki hogy szereti Irénkét és milyen számot küld neki, illetve arra se, hogy melyik megélhetési celeb melyik másikkal dug. :)
 #17552  Szerző: MrG
 2009.05.04. 20:58
mg írta:miért akarja a szürke pop felborítani a színes műfajokat? üzennek ezzel valamit?... :)
Nekem sötétzöldnek tűnik.

Egyébként ha már nagyobb hallgatottságot akarnak (különben mire fel a kampány?), akkor talán csináljanak "normálisabb", kereskedelmirádiósabb műsort... Ha a zene megvan, mint közszolgálat, akkor a körítés nemmindegy, hogy "kereskedelmies"-e vagy sem? Hallgatottság szempontjából nem, az ziher, de óertété szempontjából tuti.

(A hirdetés mondjuk nekem tetszik, de ez kurvára nem az MR érdeme, hanem a dizájnercégé.)

((lehetne egy kis koncepció a plakáton felsorolt frekvenciáknál - pl betűrend))

(((mondjuk engem kurvára nem pezsdít már fel ez a rádió)))
 #17550  Szerző: mg
 2009.05.04. 20:23
miért akarja a szürke pop felborítani a színes műfajokat? üzennek ezzel valamit?... :)
 #17546  Szerző: tomee87
 2009.05.04. 19:38
Kép
 #17543  Szerző: mg
 2009.05.04. 17:33
nemtom, az én fülem rossz-e, vagy az Akusztik koncertek tényleg rettenetesen gyíkul szólnak, de valahogy a Magyar Rádió 8-as stúdiótól nem ezt várná az ember, szerintem
 #17538  Szerző: MrG
 2009.05.04. 16:58
LuciFerko írta:vagy egy vész-playlist ment, amiben éjfélkor van még bent.
Ha megnézed az rtvreszletes.hu-n a heti műsorukat, akkor abból kiderül, hogy nem, azaz újból éjfélkor van a miksz.
  • 1
  • 359
  • 360
  • 361
  • 362
  • 363
  • 376

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.