RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #94045  Szerző: viktorio
 
A CDBT vezetője Szever Pál (Magyar Rádió) aki a Sztár FM programigazgatója volt addig amíg el nem indult a Class FM.
A Sztár FM megszűnése után gondolt egyet és elindította a Sztár zene rádiót az interneten.
 #94044  Szerző: djlacee
 
viktorio írta:
Pasa írta:
veterán írta:Attól még nem él meg egy ilyen rádió FM-en.
Miért nem? A Sztár FM elég jó hallgatottságot produkált. Egy ilyen mindenképp elférne és meg is élne szerintem.
A Sztár FM rádió tovább él
Sztár zene online rádióként.
http://www.cdbt.hu/index.html?wtd=sztarfm
ugyanaz a rádió hangja is....
Hm, érdekes, azt hittem ez valami innen-onnan összelopkodott dolog, de valódinak tűnik
 #94041  Szerző: viktorio
 
Pasa írta:
veterán írta:Attól még nem él meg egy ilyen rádió FM-en.
Miért nem? A Sztár FM elég jó hallgatottságot produkált. Egy ilyen mindenképp elférne és meg is élne szerintem.
A Sztár FM rádió tovább él
Sztár zene online rádióként.

http://www.cdbt.hu/index.html?wtd=sztarfm
ugyanaz a rádió hangja is....
 #93993  Szerző: Glenn
 
mlaszlo írta:Ha anyagilag megérte volna, akkor nem fejezte volna be a sugárzást, hanem kérte volna a többi rádióhoz hasonlóan az ideiglenes hosszabbítást, majd pályázott volna.
Te is tudod, miért nem érte meg. Ugyanazért, amiért még egy sor másiknak sem, amik ráadásul egyszerűen nem fizettek, ellentétben a Sztárral, amelyiknek meg nem volt adóssága.
 #93982  Szerző: djlacee
 
Kicsit eltértünk a Petőfi Rádió témától
 #93977  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta:
veterán írta:Attól még nem él meg egy ilyen rádió FM-en.
Miért nem? A Sztár FM elég jó hallgatottságot produkált. Egy ilyen mindenképp elférne és meg is élne szerintem.
Ha anyagilag megérte volna, akkor nem fejezte volna be a sugárzást, hanem kérte volna a többi rádióhoz hasonlóan az ideiglenes hosszabbítást, majd pályázott volna.
 #93973  Szerző: Glenn
 
veterán írta:Attól még nem él meg egy ilyen rádió FM-en.
Miért nem? A Sztár FM elég jó hallgatottságot produkált. Egy ilyen mindenképp elférne és meg is élne szerintem.
 #93972  Szerző: veterán
 
Pasa írta:
veterán írta:Hát akkor kedves Pasa, marad a net. Egyelőre.
Ez igaz, csak épp a nálam is idősebbek azok, akik nem tudnak netezni. Hónapok óta küzdök a 70+-os faterommal, hogy megtanítsam neki. Ő is Sztár FM hallgató volt... :(
Attól még nem él meg egy ilyen rádió FM-en. :(

Az idősebb korosztálynak - a vitaindító felvetés nyomán - valóban egy mindentbele közszolgálati rádió lenne jó, sok érdekes és érdékes műsorral, főként oldies zenei kínálattal. Például a Régió Rádiók, kibővített vételkörzettel.

De álmodik a...
 #93971  Szerző: Glenn
 
veterán írta:Hát akkor kedves Pasa, marad a net. Egyelőre.
Ez igaz, csak épp a nálam is idősebbek azok, akik nem tudnak netezni. Hónapok óta küzdök a 70+-os faterommal, hogy megtanítsam neki. Ő is Sztár FM hallgató volt... :(
  • 1
  • 392
  • 393
  • 394
  • 395
  • 396
  • 605