RADIOSITE Fórum

• Petőfi Rádió

#8900  Szerző: djlacee
 2008.12.20. 19:15
és ha tényleg a fiatalabb generációt akarja megszólítani, az azt jelenti, hogy full gőze sincs arról, hogy milyen igényekkel bír a jelenlegi korosztály
Én a saját környezetemből tudom, hogy nincs szükségük rádióra, nem érdekli őket, telón, mp3-4 lejátszón van zene, max kocsiban hallgatnak rádiót, akkor is DANUBIUS -t... sajnálatos :?
 #8893  Szerző: tomee
 2008.12.20. 18:33
Itt a gond az, hogy még mindig a nyugati normákat akarjuk követni (ami vicces, mert már 100 éve is erre törekedtünk és még mindig ugyanott tartunk) Azért példálózok a BBC-vel, mert a Petőfi is bevallottan ezt követi. Ám amit ott hallani azt össze sem lehet hasonlítani az MR2-vel. Tartalmilag még mindig erősen hiányosnak érzem, és ha tényleg a fiatalabb generációt akarja megszólítani, az azt jelenti, hogy full gőze sincs arról, hogy milyen igényekkel bír a jelenlegi korosztály. Jó lenne már a XXI. század szintjén rádiózni, csak hogy ezt elérjük, ahhoz a külföldi rádióknak 40 évig állniuk kéne.
De összességében az egész magyar rádiózás itt tart, a Petőfi most csak egy aktuális téma.
 #8891  Szerző: doh
 2008.12.20. 18:21
Nekem tetszik az MR2 - Petőfi akárki akármit mond. Szerintem zeneileg és arculatilag jól felépített, azzal, hogy nehezebben emészthető zenéket vállal, új magyar előadókat és zenekarokat felvállal, szolgálja a közt és a kultúrát. Élvezettel hallgatom a jelen műsor- és zenei struktúrát, akármi is a neve épp. Soha ne legyen rosszabb... több duma sem kell, pont elég.
 #8890  Szerző: mg
 2008.12.20. 18:18
tomee írta:még akkor sem, ha a BBC Radio1 ezt csinálja.
"kicsit" több tartalommal és profibban, tegyük hozzá, nem nulla ráfordítással akarják megváltani a világot.
 #8888  Szerző: tomee
 2008.12.20. 18:11
Én igazából ezt az egészet nem értem, ami az MR2 körül forog. Miért akar egy közszolgálati rádió kereskedelmi rádióként viselkedni egyáltalán?! Vagy mi a jó francot akarnak úgy összességében? Nagyobb a lefedettsége, mint a Slágernek, kézenfekvő lenne ezt ki is használni, de az ég világon senki nem csinál semmit, mert ugyebár az érdekek mást diktálnak. Akárki akármit mond, Magyarországon az nem működik, hogy egy adó különböző zenei stílusokból válogat, még akkor sem, ha a BBC Radio1 ezt csinálja. Teljesen más világ, és fényévekkel előttünk járnak a rádiózásban, mind módszerekkel, mind szemlélettel. Milyen baromság ez már, hogy egy néven folyik a vita?? Komolyan egyes intézményekben ennyire nincs tennivaló, mert ÉN ezt abszolút nem tudom komolyan venni.
 #8886  Szerző: rsite1
 2008.12.20. 17:11
mg írta:nemrég még más véleményed volt, de egyébként szerintem is :)
Ja, csak közbe belegondoltam. :idea:
 #8878  Szerző: LuciFerko
 2008.12.20. 14:42
LewyDee írta:Az RDS:
_ _MR2_ _ _
_PETÖFI_

ismét !
itt még csak MR2
 #8875  Szerző: mg
 2008.12.20. 14:27
MikySoft írta:Én személy szerint a Petőfi névnek jobban örülnék. Úgyis sokan így emlegetik, még a fiatalok is.
nemrég még más véleményed volt, de egyébként szerintem is :)

kossuth - emeregy
petőfi - emerkettő
bartók - emerhárom

mindből az első verzió hangzik jobban... a kettő kombinálásától meg falra mászok, főleg amikor a bemondók is belekavarodnak, mint pl "legközelebb 14 órakor hallhatnak híreket itt az emeregykossuthrádióban, a következő fél óra az irodalomé itt az emeregykossuthrádióban"
 #8873  Szerző: tomee
 2008.12.20. 13:01
Csak a Petőfi nem olyan "trendi". Bár hozzátenném, hogy ha jól össze lenne rakva az adó, a legkevésbé se érdekelne, hogy mi a neve. Csak nekem valahogy nem fekszik, hogy Kosheen után beraknak egy Balcan Fanatic-ot, utána meg egy Gwen Stefani-t.
  • 1
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 399
  • 406

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.