RADIOSITE Fórum

  • Kossuth Rádió

 #11375  Szerző: Pasa
 
mg írta:amikor a két első csatornát a Petőfi, a két hátsót a Bartók adó sugározta? :mrgreen:
Ja, volt olyan kísérlet is, de én a kvadróra gondoltam. Csomó erősítő meg tuner is volt, bár a nyugaton elindított kvadro adásra nem volt kereslet.
 #11318  Szerző: mg
 
Pasa írta:Visszatérnek a 80-as évek! :)
amikor a két első csatornát a Petőfi, a két hátsót a Bartók adó sugározta? :mrgreen:
 #11310  Szerző: Pasa
 
Visszatérnek a 80-as évek! :)
 #11287  Szerző: mg
 
én hülyeségnek tartottam, hogy itthonra surroundot, mert filmeknél annyira nem vágott agyon, sztereóval is meg voltam elégedve
de így zeneileg fasza :) nemtom hogy rakták fel icecastre, csak shoutcastes kódolót találtam, ahhoz is 6 csatornányi bemenet kéne
 #11283  Szerző: rsite1
 
Szép. Mint a moziban. :)
 #11280  Szerző: mg
 
Szabi írta:
mg írta:http://stream001.radio.hu:8080/mrsurround-test.mp3.m3u :shock:
sürgőst ki kell próbáljam vhogy :)
Hé, ez nagyon menő.
Surround adása a német közszolgálati rádiónak is van, szerintem marhajó. Astra műholdon megy (és talán DAB-on).
tényleg jó, kvadróban sikerült kipróbálni, de elég paraszt módon, első két csatorna hifiből, hátsó kettő füles, de érezhető
ezt remélem meghagyják, mielőbb veszek rá egy hangfalszettet, baromira tetszik :)
 #11211  Szerző: mg
 
Szabi írta:
mg írta:"nyaljátok ki a picsámat - MR2 Petőfi Rádió" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: isteeen
Micsoda????

Ilyen volt? :lol:


ÓERTÉTÉÉ! :mrgreen:
csak netre ment nemnyilvánosan, dehát icecast kiírta :)
most már konszolidáltabb külföldi rock megy
  • 1
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 163