RADIOSITE Fórum

  • Kossuth Rádió

 #172114  Szerző: LuciFerko
 
mikrofonos írta:Én is úgy látom, hogy az ország legtöbb pontján a Kossuth legalább 2-, de sokszor 3-4 frekvencián is hallgatható mégpedig jól. Nagyobb városokban pedig gyakorta hallgathatatlan a középhullám az autóban. Tudom hogy nincs ilyen felmérés, de érdekes lenne tudni, - mármint hitelt érdemlően - hogy mennyire hallgatott még a Kossuth KH. Úgy gondolom leginkább a határon túli magyar hallgatók miatt van még létjogosultsága.
Én itthon az 540-en szoktam hallgatni egy 50-es években gyártott rádión :)
 #172110  Szerző: mikrofonos
 
Én is úgy látom, hogy az ország legtöbb pontján a Kossuth legalább 2-, de sokszor 3-4 frekvencián is hallgatható mégpedig jól. Nagyobb városokban pedig gyakorta hallgathatatlan a középhullám az autóban. Tudom hogy nincs ilyen felmérés, de érdekes lenne tudni, - mármint hitelt érdemlően - hogy mennyire hallgatott még a Kossuth KH. Úgy gondolom leginkább a határon túli magyar hallgatók miatt van még létjogosultsága.
 #172109  Szerző: altermanus
 
Kovi02 írta:
mikrofonos írta:
LuciFerko írta:http://www.mtva.hu/2017/10/20/valtozas- ... arzasaban/

Vajon most kerül majd sor az adócserére?
A megszállott és általám nagyon tisztelt "rádiózás-fanokon" kívül ki hallgat még rendszeresen középhullámon rádiót? Főleg a Kossuth-ot, amit "kismillió" adó sugároz. Itt Németországban már évek óta teljesen megszüntették a középhullámú sugárzást, az utolsó mohikán DLF-t is csak FM-en meg DAB+-on adják.
Errefelé még sokan hallgatják az 540-en az MR1-t. (mielőtt nem indult el az ex. Sláger/Neo hálózaton a Kossuth,nem lehetett egy FM frekin se fogni itt)
Hát itt Kab-hegy környékén volt lefedettség, sőt Vasváron, Zalaegerszegen, sőt ha jól emlékszem még Sárváron is volt Kossuth FM-en, de asszem országszerte kb 50-60%-os lefedettség volt, de itt a dunáltúlon, és főleg a Balatonnál, majdnem mindenhol lehetett hallgatni FM-en... Ha csak nem volt tropo :troll:
 #172106  Szerző: Kovi02
 
mikrofonos írta:
LuciFerko írta:http://www.mtva.hu/2017/10/20/valtozas- ... arzasaban/

Vajon most kerül majd sor az adócserére?
A megszállott és általám nagyon tisztelt "rádiózás-fanokon" kívül ki hallgat még rendszeresen középhullámon rádiót? Főleg a Kossuth-ot, amit "kismillió" adó sugároz. Itt Németországban már évek óta teljesen megszüntették a középhullámú sugárzást, az utolsó mohikán DLF-t is csak FM-en meg DAB+-on adják.
Errefelé még sokan hallgatják az 540-en az MR1-t. (mielőtt nem indult el az ex. Sláger/Neo hálózaton a Kossuth,nem lehetett egy FM frekin se fogni itt)
 #172103  Szerző: frekivadasz
 
Gondolom főként a határon túliak, azon belül is az idősebbek.
 #172101  Szerző: mikrofonos
 
LuciFerko írta:http://www.mtva.hu/2017/10/20/valtozas- ... arzasaban/

Vajon most kerül majd sor az adócserére?
A megszállott és általám nagyon tisztelt "rádiózás-fanokon" kívül ki hallgat még rendszeresen középhullámon rádiót? Főleg a Kossuth-ot, amit "kismillió" adó sugároz. Itt Németországban már évek óta teljesen megszüntették a középhullámú sugárzást, az utolsó mohikán DLF-t is csak FM-en meg DAB+-on adják.
 #171782  Szerző: altermanus
 
Fekete Vonat: Hol van az a lány (átírva)

Hol van az a villany ki tudja?
Visszahozza ha Soros meg unja
Hol van az a szép ami nincs már,
a propaganda sincs már,
Mindig ugyan úgy csak várlak
a brüsszeliták ma is kaszáltak
Eljön az a nap mikor ünnepel
Minden ország és engem.

Erről jutott eszembe:
LuciFerko írta:"Hol van a villany? hol van a villlaaany" :D
 #171780  Szerző: LuciFerko
 
"Hol van a villany? hol van a villlaaany" :D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 163