RADIOSITE Fórum

  • Kossuth Rádió

 #9778  Szerző: egon
 
Meghallgatnám a szilveszteri rádiókabarét,de se winamppal,se Real Playerrel nem megy.
Fizetős lett a közszolgálati Magyar Rádió hangtára?
Régebben fél évre visszamenőleg téritésmentesen meglehetett hallgatni a müsorokat!
 #9599  Szerző: Zsolt
 
Pasa írta:
mg írta:azon gondolkodtam, ha az MR megnyerte volna a DAB hálózat üzemeltetési jogát, fogadjunk, kiadta volna az Antenna Hungáriának üzemeltetésre :mrgreen:
Szerintem is, nálad a pont. :o
Akárki nyerte volna meg, szinte biztos, hogy az AH-t kérte volna fel a technikai kivitelezésre. A franc fog/tud még egy országos adóhálózatot felépíteni.
 #9587  Szerző: Pasa
 
mg írta:azon gondolkodtam, ha az MR megnyerte volna a DAB hálózat üzemeltetési jogát, fogadjunk, kiadta volna az Antenna Hungáriának üzemeltetésre :mrgreen:
Szerintem is, nálad a pont. :o
 #9580  Szerző: mg
 
azon gondolkodtam, ha az MR megnyerte volna a DAB hálózat üzemeltetési jogát, fogadjunk, kiadta volna az Antenna Hungáriának üzemeltetésre :mrgreen:
 #9578  Szerző: tomee87
 
Nemtom látta e már valaki ezt az angol nyelvű interaktív prezentációt, de a 22. oldalt érdemes végig hallgatni, nagyon jól mutatja, hogy mennyire idejét múlt volt a régi MR1-Kossuth arculat, nem voltak egységes szignálok, szignálhangok, egységes zene, tényleg le kellett már cserélni. Érdemes végighallgatni őket, a fehér területen kell kattintgatni és úgy indulnak sorba a régi majd az új szignálok.
http://www.radio.hu/images/flash/prez/index.html
 #9576  Szerző: mg
 
MikySoft írta:
mg írta:azért necces ez így Krónikában, hogy "az az igazi virsli, ami nincs tele minden szirszar adalékanyaggal" :D

Sztem korrekt. :D Ez mikor volt? Én 12:22-ig hallgattam a Krónikát, addig ilyet nem mondtak be.
http://212.92.28.75/kossuth/MP3/1-Het/Het-K12.m3u 19 perc 5 másodpercnél :)
 #9575  Szerző: rsite1
 
mg írta:azért necces ez így Krónikában, hogy "az az igazi virsli, ami nincs tele minden szirszar adalékanyaggal" :D

Sztem korrekt. :D Ez mikor volt? Én 12:22-ig hallgattam a Krónikát, addig ilyet nem mondtak be.
 #9573  Szerző: mg
 
azért necces ez így Krónikában, hogy "az az igazi virsli, ami nincs tele minden szirszar adalékanyaggal" :D
  • 1
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 163