RADIOSITE Fórum

  • Dankó Rádió

 #108433  Szerző: LuciFerko
 
Ivoa írta:
DRoland írta:
Ivoa írta:
A közszolgálati adóknál nem fontos a hallgatottság...
Főleg az MR3 esetében... kész pénztemető... komolyan szükség van rá? De, hogy ontopik is legyek, a Dankó sem lesz valami népszerű, szerintem.
Máris több kommentet termelt ez a fórum, mint az MR3-é. Annak az adónak végképp semmi értelme nincs. Egy Ö3-stílusú adót el tudnék a helyén képzelni (na persze, ha ezt valamelyik KDNP-s politikus meghallaná, rögtön nekiállna a kultúra fontosságáról dumálni). :lol:
Vagy lehetne rajt több jazz, világzene.
 #108432  Szerző: Ivoa
 
DRoland írta:
Ivoa írta:
A közszolgálati adóknál nem fontos a hallgatottság...
Főleg az MR3 esetében... kész pénztemető... komolyan szükség van rá? De, hogy ontopik is legyek, a Dankó sem lesz valami népszerű, szerintem.
Máris több kommentet termelt ez a fórum, mint az MR3-é. Annak az adónak végképp semmi értelme nincs. Egy Ö3-stílusú adót el tudnék a helyén képzelni (na persze, ha ezt valamelyik KDNP-s politikus meghallaná, rögtön nekiállna a kultúra fontosságáról dumálni). :lol:
 #108424  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
LuciFerko írta:Nem cigánykerék akar lenni?
inkább enyhén kitágult ánuszrózsa, amiből mindjárt dőlni fog az áldás...
Talált. :lol:
 #108423  Szerző: DRoland
 
Ivoa írta:
A közszolgálati adóknál nem fontos a hallgatottság...
Főleg az MR3 esetében... kész pénztemető... komolyan szükség van rá? De, hogy ontopik is legyek, a Dankó sem lesz valami népszerű, szerintem.
 #108421  Szerző: Ivoa
 
egon2 írta:Ivoa:Ha a mulatós zenét is felvállalták volna egy kis Zámbó Jimmyvel fűszerezve,tán még hallgatott is lenne.
A közszolgálati adóknál nem fontos a hallgatottság... Ld. MR2 is "csak" 750 ezerre tudta feltornázni a hallgatottságát, pedig sok helyen monopolhelyzetben maradt.
 #108414  Szerző: kukac
 
LuciFerko írta:Nem cigánykerék akar lenni?
inkább enyhén kitágult ánuszrózsa, amiből mindjárt dőlni fog az áldás...
 #108411  Szerző: egon2
 
Ivoa:Ha a mulatós zenét is felvállalták volna egy kis Zámbó Jimmyvel fűszerezve,tán még hallgatott is lenne.
 #108406  Szerző: LuciFerko
 
Nem cigánykerék akar lenni?
 #108405  Szerző: nyikolaj
 
Görbebotok! :P (Az idősebb hallgatókat szimbolizálva!)
 #108404  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
adminisztrator írta:Kép

Itt az igazi logo.
ne :D
Eddig a percig gondolkoztam azon, hogy mit szimbolizál, és most megvan a megfejtés: több tippem van, de mindegyik perverz.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 80