RADIOSITE Fórum

  • Fox Rádió - Zenta - 97.9MHz

 #165430  Szerző: Kovi02
 
Naponta belepróbálnék hallgatni,de az adóból már vagy 4 napja csak a csönd jön . :(
 #164979  Szerző: Kovi02
 
Ma délelőtt van alkalmam belehallgatni,hát eléggé érdekes dolgok mennek itt.
ID pl. "Fox FM - Slágerek megállás nélkül" vagy. "Fox FM- A slágerek otthona"
van órajelző ID is(mint a Pandánál),emellett magyar nyelvű műsorvezető(fiatal,kb. fél óra alatt egyszer szólalt meg 2 mondatra,de azt se tudta rendesen elmondani,a zenék előadója/címe kiejtést hagyjuk is) azután szerb időjárás jelentés(ez legalább normálisan lement). Zeneileg még mindig igényesebb,mint a magyar helyi rádiók többsége,de arról fogalmam sincs,hogy a környék legfrisebb,főként dance rádióját hogy sikerült lerontani egy igénytelen helyi poprádióvá,igénytelen ID-kkel.

Amúgy valaki igazán beállíthatná,hogy egy zene 1 órában ne 2x 3x menjen le,mert tegnap 2 zenével is sikerült ezt megcsinálni 15 és 16 óra közt.

Örülök,hogy foglalkoznak vele,de azért jó volt ez eddig úgy,ahogy volt. :(

Szerk:
ja,és azt is,hogy ne minden zenét 3 perc után rögtön keverjen le.
 #164927  Szerző: Kovi02
 
Na,kissé újítottak,lett műsorvezetés,kb. Panda Rádió színvonalon(átlagos hangú,beszélni alig tudó mv.-k),az elmúlt 1 órában alig hallottam mást,csak popzenét,új szignálok is lettek,ha jól értettem "Fox FM- A legjobb slágerek,változatosan" lett az ID(ha jól értettem,de valami ilyesmi volt).

Helyben ez volt a legfrissebb,sokáig hallgatható produktum,most már ez sincs. :(
 #162680  Szerző: Kovi02
 
Kissé újítottak,raktak be ID-ket(csak 1 ID van: "Összeköt,a Fox FM"),és végre új a playlist is,kissé több lett a popzene a korábbiakhoz,de lettek berakva újabb
dance zenék is
Amúgy reggelente és délután 4-től 80's 90's zenék mennek,meglepően jól összerakva.(magyar zenét még egyet se hallottam rajta)

Kellene nálunk is egy ilyen jól összerakott rádió(műsorvezetés nélkül)!
 #161317  Szerző: Kovi02
 
Érdekes,tegnap 14-15 között ugyanaz a playlist ment le,mint azelőtt 1 héttel.
Amúgy a zenei szerkesztés kiváló,olyan zenék mennek,amik max 2-3 hónaposak.
 #160232  Szerző: Kovi02
 
Valószínű a teljesítményt is megemelték,Tompán autóban egész jól jön,csak a Radio-N(!) zavarja kissé.
Az RDS PS is megváltozott,a PI viszont egyezett az RTS 202-vel,mert a 101,8-ra átváltott a rádió hazafelé,de legalább az RDS TA-t kikapcsolták.
A zenék meglepően frissek voltak,rengeteg olyan volt,amit eddig nem hallottam itthoni rádióban,vagy csak mixekben.
Szöveges tartalom nem volt(régebben pl. hallottam rajta rendkívül színvonaltalan műsorvezetést,és vallási tartalmat is),se reklám se ID.
 #159982  Szerző: Kovi02
 
Sokkal szebben szólt ma,és nagyon jó house zenék mentek. Műsorvezetés és szignálok nem voltak.
 #150101  Szerző: djlacee
 
Dat logó :troll:

Kép
 #150099  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:Jó pár éve létezik már. :)
Ja. Ha jól emlékszem, előtte (a 90-es évektől kb. 2008-ig) ez ment a 91.1-en Zentáról, majd elnyerte előle a frekit a No Limit. Kb. 4-5 éve indult újra, amikor elnyerte a 97.9-et. Ezen a frekin amúgy nem Zentáról, hanem Törökkanizsáról sugároz, ha jól tudom, valami gabonasiló tetejéről. (amúgy a határ itteni felén is elég szépen jön)