RADIOSITE Fórum

  • Szabadkai Radió - Szabadka - 104.4 MHz

 #136437  Szerző: Kovi02
 
Scrollozik az RDS,és olyan gyors,hogy a tunerem nem tudja értelmezni. :shock: De a zenék nagyon jók! :yes: Csak nem kéne mindet a közepénél lekeverni,és bejátszani egy újat,. :hit: :hit:
Te jó ég,milyen a hangzás?? Csak nem mono?? :shock:
 #136372  Szerző: Kovi02
 
Tulajdonképpen mennyivel megy? Szegeden RDS+ST,és a dinamikus PS is lejött. :shock:
 #132406  Szerző: Kovi02
 
Az is lehet.......
EL-DO-t se hozta Földváron...
(Aztán imádkozás a Mariska FM-en és jobb lett)
 #132345  Szerző: djlacee
 
Kovi02 írta:Miért van az,hogy az RDS-ét nem tudja venni a telefonom,de az autórádió igen?
szar a telefonod?
 #132341  Szerző: Kovi02
 
Miért van az,hogy az RDS-ét nem tudja venni a telefonom,de az autórádió igen?
 #37174  Szerző: Promenád
 
mgabor írta:
Gyurii91 írta:Ezen 3+2 meg hasonlók szoktam menni, szal mulatós, és nóta zenék... :unott:
nem egészen, vannak olyan műsoraik is, de azon kívül meg a pop jellemző. régen, talán a '70-es, '80-as években határon belül is rendkívül népszerű volt a Szívküldi műsoruk, innen indult hódító útjára a lakodalmas zene :D
Nemcsak régi zenék mennek, vannak mostaniak is. Ha neten keresztűl hallgatjátok, akkor már a nap 24 órájában megtehetitek, este zenés ősszeállitás megy.
 #36984  Szerző: mgabor
 
Gyurii91 írta:Ezen 3+2 meg hasonlók szoktam menni, szal mulatós, és nóta zenék... :unott:
nem egészen, vannak olyan műsoraik is, de azon kívül meg a pop jellemző. régen, talán a '70-es, '80-as években határon belül is rendkívül népszerű volt a Szívküldi műsoruk, innen indult hódító útjára a lakodalmas zene :D
 #36973  Szerző: Gyurii91
 
Ezen 3+2 meg hasonlók szoktam menni, szal mulatós, és nóta zenék... :unott: