RADIOSITE Fórum

  • Panda Rádió - Kanizsa - 103.5 MHz

 #132423  Szerző: Kovi02
 
Nekem itt Tompán is jön,a kalózokat nem hallottam(mobillal 2.emelet után tisztább)
 #54079  Szerző: kriskao
 
nem tudnak mást...:S
 #53961  Szerző: LuciFerko
 
De ez így miért jó nekik? :mellow:
 #53958  Szerző: kriskao
 
az is marad....:D :S
 #53800  Szerző: LuciFerko
 
amúgy nagyon fos még mindíg a hangzás.
 #53790  Szerző: kriskao
 
már bocsánat...de úgy őszintén kit érdekel, hogy Csantavéren vagy Szabadkán jön-e a Panda??? Ez egy helyi rádiónak nem mondható akármi...:S Magyarkanizsa az érdekes, ott meg a kutyát sem érdeklik a szegedi hírek...:S csak hát az igazgató úr állandóan szegedre jár nyal.ni egyes embereknek, cégeknek...tudnák mesélni...
 #52375  Szerző: Promenád
 
LuciFerko írta:Csantavéren is a Panda jön, kis ügyeskedéssel lehet kiforgatni a két kalózt. Szóval nagyrészt alaptalan a nyafogás, pár éve még ennél nagyobb káosz volt.
Hódmezővásárhelyen eddig csak a Pandát találtam meg, de akkor gyanítom ezért gyengécske a jel.
 #52374  Szerző: LuciFerko
 
Csantavéren is a Panda jön, kis ügyeskedéssel lehet kiforgatni a két kalózt. Szóval nagyrészt alaptalan a nyafogás, pár éve még ennél nagyobb káosz volt.
 #52373  Szerző: Promenád
 
Pasa írta:A Panda Rádióról szól ez a cikk, de egyéb okból is érdekes:
http://www.magyarszo.com/fex.page:2010- ... rben.xhtml
A kommenteket is olvassátok!

Hát, elolvastam. Eddig annyit szűrtem ki belőle, hogy ez is csak Szerbiában létezhett. Viszont számomra az érdekes, hogy én csak a Pandát tudom befogni nagy nehezen, a nagyobb Wattal müködő kalóz helyett.
 #52359  Szerző: LuciFerko
 
a radio 103 az 103.4 8-)