RADIOSITE Fórum

  • Pannon Rádió - Szabadka - 91.5 MHz

 #185458  Szerző: Promenád
 
Kovi02 írta: 2014.06.11. 14:21 5kW Subotica/Crveno Selo
Azért ez elég sok.......
Mihez képest? Az Újvidéki Rádió teljesítményéhez képest egy lila gőz. :D
 #185212  Szerző: Milán
 
Tragikus hirtelenséggel, 39 éves korában hunyt el Bödő Róbert, a Pannon Rádió műsorvezetője.
Szinte a kezdetek óta volt a Hangár házigazdája, a hallgatók zenei kívánságait teljesítette. DJ Noyz néven ismert lemezlovasként dolgozott Vajdaságban és Magyarországon. Bödő Róbertet a Pannónia Alapítvány saját halottjának tekinti.


https://pannonrtv.com/rovatok/kultura/e ... orvezetoje
 #150192  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta:A "Studio 3" név nem a Szabadkai Rádió 3-as stúdiójára utalt?
Azt nem tudom, mire utalt, de magyarul és szerbül is bemondták. Amúgy akkoriban ez az egy szabadkai rádió létezett.
 #150188  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:
Promenád írta:Bocsánat, de lehet, hogy rosszul tudom, de ezt a frekvenciát használta a Szabadkai Rádió is.
Igen, jól tudod, a 90-es években úgy volt.
A "Studio 3" név nem a Szabadkai Rádió 3-as stúdiójára utalt? Halvány emlékeim vannak róla, hogy rendszerint úgy jelentkeztek be... Különben nekem 2 éve is jött Kalocsa mellett, egy sima, "háztartási" táskarádióval.
 #150186  Szerző: Glenn
 
Promenád írta:Bocsánat, de lehet, hogy rosszul tudom, de ezt a frekvenciát használta a Szabadkai Rádió is.
Igen, jól tudod, a 90-es években úgy volt.
 #150177  Szerző: Promenád
 
Pasa írta:
Kovi02 írta:5kW Subotica/Crveno Selo
Azért ez elég sok.......
Egyébként ez mindig ilyen erős volt. 30 éve pl. Kalocsán is jött, akkor még Studio 3 néven.
Bocsánat, de lehet, hogy rosszul tudom, de ezt a frekvenciát használta a Szabadkai Rádió is.
 #138090  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:5kW Subotica/Crveno Selo
Azért ez elég sok.......
Egyébként ez mindig ilyen erős volt. 30 éve pl. Kalocsán is jött, akkor még Studio 3 néven.
 #138080  Szerző: Kovi02
 
Ma bandscan közben vettem észre ,hogy valami szerb népzene szerűség megy. Arculat váltás? :troll: