RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1 Baranya megye - Pécs, Komló, Mohács, Villány

 #169728  Szerző: adam1400
 
Amikor mindenhol játék van,csak pécsen nem,olyankor nem lehetne hogy 1 pillanatra hálózatba kapcsolnák a pestivel? vagy kéne valami jelzés a műsorvezetőtől hogy megmondja előre mikor lesz játék,bár tudom ez titok :D mert gondolom azt nehéz kiszámolni hogy pont abba a pillanatba induljon el pécsen is a dal.
 #168799  Szerző: Wolfman
 
kondalyuk írta:
Attis írta:Mohácson és Komlón is megmaradt a hosszú helyi adás?
A pécsi nekem így elég átgondolatlannak hat. A Reggeli Show-ban promózzák a nap slágere játékot, a pécsieknek esélyük sincs nyerni, mert ők legközelebb csak este kapcsolódnak vissza a hálózatba.
Ami pozitív, a helyi műsorok nem rosszak, csak az összhatás összességében elég fura.
Komlón és Mohácson nincs hosszú helyi adás.
Viszont én pont úgy gondolom a pécsi egy okos lépést csinált. Megtartotta a helyi sávot, hirdetőket, a magazinműsorokat, műsorvezetőket. Amit pár év alatt felépített, nem hagyta teljesen lerombolni.
Egyetértek, ezt jól csinálták. :yes:
 #168790  Szerző: kondalyuk
 
Attis írta:Mohácson és Komlón is megmaradt a hosszú helyi adás?
A pécsi nekem így elég átgondolatlannak hat. A Reggeli Show-ban promózzák a nap slágere játékot, a pécsieknek esélyük sincs nyerni, mert ők legközelebb csak este kapcsolódnak vissza a hálózatba.
Ami pozitív, a helyi műsorok nem rosszak, csak az összhatás összességében elég fura.
Komlón és Mohácson nincs hosszú helyi adás.
Viszont én pont úgy gondolom a pécsi egy okos lépést csinált. Megtartotta a helyi sávot, hirdetőket, a magazinműsorokat, műsorvezetőket. Amit pár év alatt felépített, nem hagyta teljesen lerombolni.
 #168349  Szerző: Attis
 
Mohácson és Komlón is megmaradt a hosszú helyi adás?
A pécsi nekem így elég átgondolatlannak hat. A Reggeli Show-ban promózzák a nap slágere játékot, a pécsieknek esélyük sincs nyerni, mert ők legközelebb csak este kapcsolódnak vissza a hálózatba.
Ami pozitív, a helyi műsorok nem rosszak, csak az összhatás összességében elég fura.
 #167889  Szerző: Wolfman
 
Marcii írta:Igen ez picit furcsa,de szerintem a Pécsről alatt arra gondolnak hogy perpillanat Pécsről megy a műsor.Egyébként szerintem zeneileg még mindig valamivel változatosabb,mint a pesti.
Nem arra gondolnak. Ez a pécsi adás szlogenje volt az elmúlt években, és megszokásból még mindig bemondják.
 #167888  Szerző: Marcii
 
Igen ez picit furcsa,de szerintem a Pécsről alatt arra gondolnak hogy perpillanat Pécsről megy a műsor.Egyébként szerintem zeneileg még mindig valamivel változatosabb,mint a pesti.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 482