RADIOSITE Fórum

  • Juventus Rádió

 #967  Szerző: Flash
 
Sokol404 írta:De ha már valamit 500-adszor hallasz, plusz másik adók is azt nyomják orrba-szájba, akkor az már nem "jó", hanem agyrém.

Így lehet egy akkoriban kellemes számból utálatot gyártani.
A Danubius is erről híresült el: addig nyomták a számokat, míg meg nem untad. De a rémálomnak még ma sincs vége, hiszen biztos vok benne, h. Ti is szoktátok hallani Cserháti Zsuzsa: Hamu és gyémánt c. dalát, meg Melanie C. egyik szétjátszott számát, stb. sorolhatnám.
A Slágeren ilyen példa a Gipsy Kings: Bamboleo c. "száma".

(Jó, ez már lehet, h. OFF. :? )
Fú, ne is mondd, amikor ezeket a zenéket meghallom, a hátamon is feláll a szőr.
 #960  Szerző: Sokol404
 
De ha már valamit 500-adszor hallasz, plusz másik adók is azt nyomják orrba-szájba, akkor az már nem "jó", hanem agyrém.

Így lehet egy akkoriban kellemes számból utálatot gyártani.
A Danubius is erről híresült el: addig nyomták a számokat, míg meg nem untad. De a rémálomnak még ma sincs vége, hiszen biztos vok benne, h. Ti is szoktátok hallani Cserháti Zsuzsa: Hamu és gyémánt c. dalát, meg Melanie C. egyik szétjátszott számát, stb. sorolhatnám.
A Slágeren ilyen példa a Gipsy Kings: Bamboleo c. "száma".

(Jó, ez már lehet, h. OFF. :? )
 #730  Szerző: Jani
 
Én is észrevettem.Nem is baj,ha vegyesek a zenék.Így tényleg elmondható,hogy annyi jó zene van.
 #687  Szerző: Mipi
 
Múltkor Michael Gray - Weekend ment de szokták adni még sokszor ATB - 9pm számát is.
 #671  Szerző: mlaszlo
 
Lehet, hogy én érzékelem rosszul, de mintha az annyi jó zene közé már néha bekevernének egy-egy frissebb számot is. Pl. Most nemrég lement Madonna Hung up c. száma is, ami a korábban játszott számokhoz képest frissnek mondható. Szerintetek lassan megjelennek majd frissebb zenék is vagy ezek most csak véletlenül csúsznak be színesítésként?
 #365  Szerző: molnarb
 
Sokol404 írta:Sz., köszi a csatolmányt. Elolvastam, :shock: és el is mentettem. Ritka relikvia... ;)

Egyébként az Antenna Hungária 1998-as ismertetőjében azt olvastam, h. Magyarország Északi és ÉK-i térségében nem volt fogható (de ezt nem hiszem el). Van valakinek tapasztalata erről?

Molnarb., végre egy Pluszos arc! 8-) Nagy tisztelőd vagyok, és csak örülni tudok neki, h. nem maradtál ott a Rádió88-nál!
Te mivel hallgatod ott Szegeden a Juvét? [elvégre arrafelé nincs is lefedettsége, a 100.2 meg már nem adja... de hisz' ezt Te tudod a legjobban :lol: ]
Nem igazán szoktam, olykor a neten, illetve műholdon jön ide továbbra is, mert annak ellenére, hogy kiváltunk a hálózatból az adás még jön a műholdvevőre. Bár a 89.5 igen karcosan jött el annak idején, a helyi kábelszolgáltató, akkor még nem T-Kábel és nem MatávKábel volt szerencsére, kitette kábelre a Juventust, így ott hallgattam, csak aztán valamiért nem tudták biztosítani a megfelelő vételét az adásnak, így kikerült a kínálatból. Viszont középhullámon a 810-en símán hallgatható volt. Sajnálom, hogy az abbamaradt. Üde színfoltja volt a középhullámú rádiózásnak idehaza. Kiskertbe hétvégén tökmind1, hogy most FM vagy AM volt a dolog, szólt és ennyi... kár érte.
 #351  Szerző: Chriss
 
orrhang írta:Nem tudjátok ki a programigazgatója most a JUve-nak?
Szever Pálnak hívják!
 #350  Szerző: Chriss
 
Sokol404 írta:Sz., köszi a csatolmányt. Elolvastam, :shock: és el is mentettem. Ritka relikvia... ;)

Egyébként az Antenna Hungária 1998-as ismertetőjében azt olvastam, h. Magyarország Északi és ÉK-i térségében nem volt fogható (de ezt nem hiszem el). Van valakinek tapasztalata erről?

Molnarb., végre egy Pluszos arc! 8-) Nagy tisztelőd vagyok, és csak örülni tudok neki, h. nem maradtál ott a Rádió88-nál!
Te mivel hallgatod ott Szegeden a Juvét? [elvégre arrafelé nincs is lefedettsége, a 100.2 meg már nem adja... de hisz' ezt Te tudod a legjobban :lol: ]
Valóban nem lehetett fogni a 90-es években ÉK-Magyarországon... Egyszerű megérteni, a Szabadság hegyről nyomták a 89.5-öt és Kab-hegyről a 93.9-et (Ny-Mo). Ergo K-Mo-on nem volt konkrét sugárzás, csak ami a Szab-hegyről terjedt... ennek útját állta az É-i Középhegység, míg pl az Alföldön elszólt Szegedig, mert nem volt akadály...
 #334  Szerző: orrhang
 
Nem tudjátok ki a programigazgatója most a JUve-nak?
 #280  Szerző: Sokol404
 
Sz., köszi a csatolmányt. Elolvastam, :shock: és el is mentettem. Ritka relikvia... ;)

Egyébként az Antenna Hungária 1998-as ismertetőjében azt olvastam, h. Magyarország Északi és ÉK-i térségében nem volt fogható (de ezt nem hiszem el). Van valakinek tapasztalata erről?

Molnarb., végre egy Pluszos arc! 8-) Nagy tisztelőd vagyok, és csak örülni tudok neki, h. nem maradtál ott a Rádió88-nál!
Te mivel hallgatod ott Szegeden a Juvét? [elvégre arrafelé nincs is lefedettsége, a 100.2 meg már nem adja... de hisz' ezt Te tudod a legjobban :lol: ]
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260