RADIOSITE Fórum

  • Rádió 11 - Budapest (Gazdagrét) - 71.63 MHz

 #161649  Szerző: Wolfman
 
Wolfman írta:
Pasa írta: Az tény, hogy 1996-tól a 100,3 három adónak lett kiadva osztott műsoridővel. Az egyik a Rádió 11 volt, délelőtt sugárzott volna, de nem indult el. Déltől este nyolcig ment a Rádió 1.
Mi lett volna a harmadik?
Közben megtaláltam itt: http://web.archive.org/web/200104222153 ... eter14.htm
Rádió M-nek hívták, :D és a leírások alapján tiszavirág-életű volt, csupán pár hónapot működött.
 #137567  Szerző: Wolfman
 
Pasa írta: Az tény, hogy 1996-tól a 100,3 három adónak lett kiadva osztott műsoridővel. Az egyik a Rádió 11 volt, délelőtt sugárzott volna, de nem indult el. Déltől este nyolcig ment a Rádió 1.
Mi lett volna a harmadik?
 #137560  Szerző: Glenn
 
djlacee írta:Honnan sugárzott a Start?
Ha jól emlékszem, onnan, ahonnan később a SatElit Tv is, a VIII. Szigetvári utcából (de nem biztos).
Wolfman írta:Te valószínűleg a Rádió 1-re gondoltál.
Az tény, hogy 1996-tól a 100,3 három adónak lett kiadva osztott műsoridővel. Az egyik a Rádió 11 volt, délelőtt sugárzott volna, de nem indult el. Déltől este nyolcig ment a Rádió 1.
 #137558  Szerző: Wolfman
 
egon2 írta:Sugárzott a FM 100,3 Mhzen is osztózva a frekvencián másik 2 rádióval.
Még a hullámvadász,pesti éter weboldalán olvastam anno.
Te valószínűleg a Rádió 1-re gondoltál.
<off>Egy korábbi kérdésemre egyébként az volt a válasz, hogy nem volt másik kettő.</off>
 #137556  Szerző: djlacee
 
Honnan sugárzott a Start?
 #137548  Szerző: Glenn
 
egon2 írta:Sugárzott a FM 100,3 Mhzen is osztózva a frekvencián másik 2 rádióval.
Még a hullámvadász,pesti éter weboldalán olvastam anno.
Sosem sugárzott ott. OIRT-on 71,63-on volt csak, utána megszűnt.

Ha már a kedvemért megnyílt ez a topik, javasolnék még egy rádiót a hőskorból. Szintén OIRT, szintén ősi. Volt egy olyan, hogy Start Rádió, ami a 68,99-en adott. Sok zene és közlekedési infók. Utóbbiak csak reggeltől estig, amúgy nonstop zene. Nagyon kellemes volt az mp3 lejátszók előtti időkben. :)
 #137485  Szerző: djlacee
 
roxyfun írta:Ez meg mi? Nem is lenne fogható mert csak 87.6 megy az fm sáv
:hit: :hit: a CCIR persze, de ez OIRT URH volt
és amúgy is a CCIR 87,5MHz-től kezdődik, nem 87,6