RADIOSITE Fórum

  • Rádió Aktív - Sátoraljaújhely - 100.0 MHz

 #52032  Szerző: ravasz
 
LuciFerko írta:Azt meghúzzák a ravaszt :)
Köszöni, de engem ugyan senki. :D
 #52031  Szerző: LuciFerko
 
Azt meghúzzák a ravaszt :)
 #52030  Szerző: ravasz
 
Attis írta:Upsz, ha ez tényleg így megy, akkor nem kicsit sértenek törvényt. (Reklámblokk 20 percen belül nem hangozhat el, kivéve, ha szerkesztett műsorblokk ment le stb.)
Pszt! Itt ne provokálj, mert lófejet találsz a párnádon hamarosan. :lol:
 #52029  Szerző: Attis
 
Upsz, ha ez tényleg így megy, akkor nem kicsit sértenek törvényt. (Reklámblokk 20 percen belül nem hangozhat el, kivéve, ha szerkesztett műsorblokk ment le stb.)
 #51978  Szerző: centerweb
 
djlacee írta:Kemény, hogy 1-2 számonként van 1db reklám, előbb meg nyereményjáték: Az első 5 SMS-ező aki helyesen válaszol egy kérdésre, az 40.000Ft-ot kap.
Nem fukarkodnak a "Reklám eleje vége" szignálokkal az biztos :-D
15:33:53 RA - Reklám eleje vége
15:33:28 RA - 10231 Augusztusi AkciosNapok KENO Kedd_0810
15:33:25 RA - Reklám eleje vége
15:33:21 RA - Reklám eleje vége
15:32:51 RA - 10207 Sárkány Gyógyfürdo spot 30 100510
15:32:47 RA - Reklám eleje vége
15:32:46 RA - Ne Hallgass Másra


Lehet most hozzák be a lemaradást a délelőtti műsorszünet miatt...
 #51977  Szerző: djlacee
 
Kemény, hogy 1-2 számonként van 1db reklám, előbb meg nyereményjáték: Az első 5 SMS-ező aki helyesen válaszol egy kérdésre, az 40.000Ft-ot kap.
 #49609  Szerző: LuciFerko
 
:gülü2:
(ez mindenkinek szól és pont)
 #49603  Szerző: markfelt
 
Srácok, nem akartam közbeszólni, de ami itt folyik...

"Szakmai" vitából teljesen átment különösebb érvek nélküli személyes mocskolódásba...

Tény, hogy senki és semmi nem tökéletes, így az Aktív sem, de azt hiszem ettől nem lesz rosszabb az élete itt egyik "megmondóembernek" sem.

Éva hozzáállása is hagy némi kivetnivalót maga után, de nekem sül a pofám, hogy nem bírtok több tiszteletet adni a másiknak, aki nem mellesleg nő.

Szerintem akár most abba is lehetne hagyni a parttalan vitát, például ez egy kiváló alkalom rá...

Üdv,
Főnök
 #49602  Szerző: SzD
 
Éva, baromi szánalmas, amit művelsz... :S
 #49595  Szerző: Éva3980
 
Oké Fiúk!

Renben, további jó szórakozást kívánok. Igaz, tényleg nem volt értelme bármit is leírni, mert lehet, hogy el sem olvastátok, csak a magatokét tartjátok fontosnak. Elbeszéltünk egymás mellett. Rendesen. Mire válaszoltam, már rég más bajotok volt. Főleg aztán tényleg rajtam fentétek a nyelveteket. Bár ez elég érdekes volt így. Majd találtok mást, aki besokall, elég kitartóak vagytok.
Minden jót Nektek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17