RADIOSITE Fórum

  • Rádió Aktív - Sátoraljaújhely - 100.0 MHz

 #110567  Szerző: Csongii
 
138/2013. Felkérés a Sátoraljaújhely 100,0 MHz médiaszolgáltatási lehetőség frekvenciatervének
kidolgozására
Bár bezártak, de ezek szerint hamarosan jön a pályázat. :)
 #105551  Szerző: Zoey
 
PooLee írta:Őszintén szólva nem hallgattam a rádiót, de több helyen is találkoztam egy bizonyos, igencsak nagyképűnek tűnő és kritikát nem tűrő Évával. Amelyik rádiót ilyenek vezetnek, de legalábbis betehetik oda a lábukat, az nem nekem való - ennyi biztos. Ilyen tekintetben tehát én személy szerint nem tudom sajnálni ezt az adót.
Abszolút egyetértek, lehet jó a rádió, a zenék, ha van ott egy ember, aki mindezt ennyire tönkreteszi. Én is olvastam korábban a tulajdonos kommentjeit itt és a honlapjukon is, hát... szánalmas.
 #104867  Szerző: Ivoa
 
jeek írta: A Rádió M úgyis nagyon terjeszkedni akar a megyében .. :P
Pont nekik való frekvencia, pályázzák meg :) Más hálózatos amúgy sem fogja Sátoraljaújhelyre betenni a lábát.
 #104855  Szerző: PooLee
 
Őszintén szólva nem hallgattam a rádiót, de több helyen is találkoztam egy bizonyos, igencsak nagyképűnek tűnő és kritikát nem tűrő Évával. Amelyik rádiót ilyenek vezetnek, de legalábbis betehetik oda a lábukat, az nem nekem való - ennyi biztos. Ilyen tekintetben tehát én személy szerint nem tudom sajnálni ezt az adót.
 #104854  Szerző: tom1208
 
Attis írta:Bye-bye:
A Médiatanács a Rádió Aktív Zrt. (Sátoraljaújhely 100,0 MHz) helyi rádiós médiaszolgáltatóval szemben díjfizetési kötelezettség teljesítésének ellenőrzése tárgyában hivatalból indított eljárásban a médiaszolgáltató hatósági szerződését a díjfizetési kötelezettség súlyos megsértése miatt a szerződés 8.6.9. pontja alapján azonnali hatállyal felmondja.
ne már :(
 #104853  Szerző: tomee87
 
Ivoa írta:
Attis írta:Bye-bye:
A Médiatanács a Rádió Aktív Zrt. (Sátoraljaújhely 100,0 MHz) helyi rádiós médiaszolgáltatóval szemben díjfizetési kötelezettség teljesítésének ellenőrzése tárgyában hivatalból indított eljárásban a médiaszolgáltató hatósági szerződését a díjfizetési kötelezettség súlyos megsértése miatt a szerződés 8.6.9. pontja alapján azonnali hatállyal felmondja.
Jön majd helyette egy távirányított kereskedelmi adó, vagy esetleg egy Lánchíd/Katrádió. Különben is, erre még nincs :P
A Rádió M úgyis nagyon terjeszkedni akar a megyében .. :P
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17