RADIOSITE Fórum

  • Rock FM 95.8

 #150915  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:
origo20 írta:Jó ha van Rock adó csak ez a sok magyar zenei arány rémes. Inkább egy Antenna féle rockadó kellene.
Tény, hogy a koncepció nem jó, maximum 50% magyar zene arány lenne elfogadható.
Szerintem ennél kevesebb,20-30% is jó lenne. Az Anténa az nekem is tetszik,jöhetne egy hasonló adó Bp.re is.(mondjuk akkor meg 2 Anténa féle rádió lenne a pesti éterben)
Pasa írta:
origo20 írta:Akkor a Bartók? Annak mennyi halgatója lehet és az országos is.
A Bartók országos frekin valóban pazarlás, mert a komolyzene rajongók sem nagyon hallgatják, éppúgy, mint a fiatalok a nekik szóló rádiókat. Csak míg az egyik csoport netről leszedett zenéket dug a fülébe dróton keresztül, a másik igényes a minőségre, ezért jó hangrendszeren hallgatja otthon és autóban.
A "másik csoport" sem igazán hallgatna zajos,sistergős adást.(én is kb. valamelyest ide tartozom,azzal a kivétellel,hogy bármilyen zajos,sistergős adást meghallgatok,és 1 zenét sem szedtem le/hallgattam netről) A komolyzenéhez viszont nagy térerő,és tökéletes hangminőség kell,de a Bartók országosan az tényleg nagy pazarlás.
Pasa írta:
Kovi02 írta:Valamennyire ez is kell,de nem erre a nagy vételkörzetű frekvenciára,mert a teljesítményhez/lefedett emberekhez képest nagyon kevesen hallgatnák. Mehetne egy ilyen a 88,8-ra,vagy a 96,8-ra.
Ez meg ugye vicc, hogy egy budapesti zenei rádió pár kerületben legyen fogható??? :shock:
Más üres helyi vételkörzetű freki nem jutott az eszembe,ami "üres". Amúgy meg mehetne mindkét adóról,az egyik a pesti,a másik a budai részt látná el.
 #150914  Szerző: djlacee
 
"csak" 80% magyar zenét kell játszaniuk
:troll:
 #150911  Szerző: Csongii
 
A koncepció hibás, ennyi az egész. Nem szín tiszta magyar rockot játszó rádió kellene, hanem amilyen volt a Best of Rock FM !?? azt hiszem az volt a neve, csak azt elqrták... lenne rá igény, ebben biztos vagyok. Sokan szeretik a rockot, főleg ha megfelelően játszanak minden rock zenét, de itt a csak magyar miatt azért..... Kíváncsi leszek rá, egyszer biztos bele fogok hallgatni, már csak a kíváncsiság végett is. :)
 #150909  Szerző: Glenn
 
origo20 írta:Jó ha van Rock adó csak ez a sok magyar zenei arány rémes. Inkább egy Antenna féle rockadó kellene.
Tény, hogy a koncepció nem jó, maximum 50% magyar zene arány lenne elfogadható.
origo20 írta:Akkor a Bartók? Annak mennyi halgatója lehet és az országos is.
A Bartók országos frekin valóban pazarlás, mert a komolyzene rajongók sem nagyon hallgatják, éppúgy, mint a fiatalok a nekik szóló rádiókat. Csak míg az egyik csoport netről leszedett zenéket dug a fülébe dróton keresztül, a másik igényes a minőségre, ezért jó hangrendszeren hallgatja otthon és autóban.
Kovi02 írta:Valamennyire ez is kell,de nem erre a nagy vételkörzetű frekvenciára,mert a teljesítményhez/lefedett emberekhez képest nagyon kevesen hallgatnák. Mehetne egy ilyen a 88,8-ra,vagy a 96,8-ra.
Ez meg ugye vicc, hogy egy budapesti zenei rádió pár kerületben legyen fogható??? :shock:
 #150908  Szerző: origo20
 
Akkor a Bartók? Annak mennyi halgatója lehet és az országos is.Jó ha van Rock adó csak ez a sok magyar zenei arány rémes. Inkább egy Antenna féle rockadó kellene.
 #150906  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:Végre ilyen is lesz, nagyon helyes, ez jó hír. A neve az olyan, amilyen, de legalább indul egy rockrádió. Miért azok reklamálnak maguknak rétegrádiót, akik nem is hallgatnák, mert mindig és mindenütt ott működik a zsebükben a zenelejátszó? Meg amúgy ott a Music FM, lesz DJFM, meg átszól mindenhová a szomszédból a hasonló műfaj. Egyébként is akkora baromi nagy igény van rájuk, hogy sorban csődöltek be (Roxy, Deejay).
Zeneileg alakul az éter, újra van jó retro rádió, most lesz rock is, mindegyikre van igény. :yes:
Valamennyire ez is kell,de nem erre a nagy vételkörzetű frekvenciára,mert a teljesítményhez/lefedett emberekhez képest nagyon kevesen hallgatnák. Mehetne egy ilyen a 88,8-ra,vagy a 96,8-ra. (azt meg kikérem magamnak,hogy "azok reklamálnak maguknak rétegrádiót,akik nem is hallgatnák,mert mindig és mindenütt ott működik a zsebükben a zenelejátszó",mert pld: nekem igényem van rá,hallgatnám is,youtube,mp3,minden ilyen nélkül(rádión kívül máshol zenét nem is hallgattam :D )-ne vedd sértésnek ;) -)
 #150903  Szerző: Glenn
 
Végre ilyen is lesz, nagyon helyes, ez jó hír. A neve az olyan, amilyen, de legalább indul egy rockrádió. Miért azok reklamálnak maguknak rétegrádiót, akik nem is hallgatnák, mert mindig és mindenütt ott működik a zsebükben a zenelejátszó? Meg amúgy ott a Music FM, lesz DJFM, meg átszól mindenhová a szomszédból a hasonló műfaj. Egyébként is akkora baromi nagy igény van rájuk, hogy sorban csődöltek be (Roxy, Deejay).
Zeneileg alakul az éter, újra van jó retro rádió, most lesz rock is, mindegyikre van igény. :yes:
 #150902  Szerző: asr27
 
Megint meg akarja szabni a kormány, hogy mit hallgassunk. Olyan rádióknak osztogatja az ingyenes (közösségi) frekvenciákat, amelyeknek soha a büdös életben nem lesz jelentős hallgatottságuk.
Ezt is csak egy kis réteg fogja hallgatni, ha csak magyar rock zenék fognak szólni rajta.
Többször volt már próbálkozás csak rock zenét játszó rádió indításával, egyik sem volt hosszú életű.
Most adnak egy ingyenes frekvenciát, direkt ilyen pályázati feltételekkel, hogy csak azért is legyen egy rock rádió, miközbe igény baromira nincs rá, ellentétben egy chr top 40 rádióval.
Gratulálok Magyarország, még mindig működik a diktatúra. :x
 #150895  Szerző: Kovi02
 
Mikor fog indulni?
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50