RADIOSITE Fórum

  • Rock FM 95.8

 #153434  Szerző: RatFM
 
Gr3g0ry írta:Van már valami "22khz-es" hang a frekin?
Nem tudom honnan vetted ezt a 22kHz-et, de minden esetre ránéztem analizátorral is a frekvenciára, mivel hallani ezt biztos senki nem fogja.
A tunerekben az audio oldalon lévő 19kHz-es pilot szűrő ezt már 15kHz felett gazdagon vágja.
Az emberi hallásról meg már nem is beszélve.
Csak az ősrobbanás zaja vételezhető pest irányából masszívan ezen a hullámhosszon !
Mellesleg a verebek azt csiripelik 1 hónap múlva lesz ott valami !
 #153428  Szerző: mihalylovics
 
Gr3g0ry írta:Van már valami "22khz-es" hang a frekin?
Egyelőre csak kristálytiszta fehérzaj, illetve némi zavar a semmeringi Ö2 miatt (Dunakeszi)
 #153424  Szerző: zenefalo
 
Gr3g0ry írta:Van már valami "22khz-es" hang a frekin?
70 km-re Pesttől kiválóan jött anno az Infó ezen a frekin. De jelenleg fehér zaj van csak.
 #153422  Szerző: Gr3g0ry
 
Van már valami "22khz-es" hang a frekin?
 #153243  Szerző: Gr3g0ry
 
Várható indulás: 2016 május közepe táján.
 #153202  Szerző: Gr3g0ry
 
Nemrég kezdődött a stúdió kialakítása...
 #153133  Szerző: Gr3g0ry
 
Én min. 70% max. 60%-ra vinném az arányt, a facebook posztok alapján nem tűnik rossznak(van ízlésük),bízok bennük hogy valami igényest hoznak ki ebből.....

EDIT: Az immént feltérképeztem és esélyesnek tartom hogy DX mode-ban vehessem(zavarás errefelé nincs).
 #153132  Szerző: szabogabor10
 
admin írta:http://www.antenarock.sk

Ha összehoznak egy erre csak nyomokban is hasonlítót, már emelem is a kalapom. Classic Rock is kéne dögivel. Köszi. :)
Sajnos a magyar zenei arány megkötés szerintem megfojtja majd a rádiót. De ne legyen igazam.
Pedig tényleg nagyon hiánypótló lenne a magyar éterben egy Anténa Rock kaliberű rádió. Magyar zenei megkötés nélkül.
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 50