RADIOSITE Fórum

  • Helikon Rádió - Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely

 #76167  Szerző: Zoey
 
Nickman írta:Ma 0:00-kor elindul a 95.6-on is elindul a Helikon Rádió !
Jó ötletnek tartom az egyesülést, kíváncsi vagyok, külön stábbal működnek-e a folytatásban.
 #76163  Szerző: Nickman
 
Ma 0:00-kor elindul a 95.6-on is a Helikon Rádió !
 #75469  Szerző: Nickman
 
a Helikonon már reklámozzák azt hogy hamarosan "összeházasodik" (így reklámozzak, hogy megkérte a Helikon a Kanizsa kezét :D ) a Kanizsa Rádióval
 #75257  Szerző: LuciFerko
 
tegnap este egy egész jó house után padödö - azt csinálok amit én akarok :gülü2: :punch: :vomit: :wailing:
 #75256  Szerző: akos9277
 
ceve írta:Az elmúlt napok kényszerhelikonozásai után felmerült bennem, hogy a rádiót vajon Halász Gábor, vagy az általa megformált meleg karakter irányítja-e.

Ennyi nyálas limonádézenét talán még a 2002-es Danubius Rádióban sem lehetett hallani. Heteroszexuális férfiként még az első 9 év faludiszkós Josh és Juttáinál is szörnyűbbnek találtam, pedig már azt hittem, gagyiságban nemigen lehet alulmúlni.
Most, hogy írtad, belehallgattam. Hányinger ez a rádió.
 #75251  Szerző: ceve
 
Az elmúlt napok kényszerhelikonozásai után felmerült bennem, hogy a rádiót vajon Halász Gábor, vagy az általa megformált meleg karakter irányítja-e.

Ennyi nyálas limonádézenét talán még a 2002-es Danubius Rádióban sem lehetett hallani. Heteroszexuális férfiként még az első 9 év faludiszkós Josh és Juttáinál is szörnyűbbnek találtam, pedig már azt hittem, gagyiságban nemigen lehet alulmúlni.
 #75055  Szerző: best
 
Nickman írta:Szóval ezek szerint a Helikon Rádió és a Kanizsa Rádió összeolvad és így lesz belőlük a Rádió Zala ?
Tévedtem, marad a Helikon Rádió, mint név (július 1.), de hamarosan csatlakozik Zalaegerszeg is.
 #75052  Szerző: markfelt
 
A Médiatanács 688/2011. (V. 25.) számú határozata

a Helikon Rádió Kft. kérelme a Nagykanizsa 95,6 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetének a Keszthely 99,4 MHz médiaszolgáltatási jogosultsága vételkörzetével történő bővítése és műsortervének módosítása iránt, illetve a Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságának az Mttv. 48.§ (5) bekezdése szerinti megújítására

1. A Médiatanács a mellékelt hatósági szerződés elfogadásával a Helikon Rádió Kft. Nagykanizsa 95,6 MHz jogosultságát az Mttv. 48. § (5) bekezdése alapján a Dtv. 38. § (2) bekezdésében a rádióműsorok terjesztése digitális átállásának céldátumára tekintettel 2014. december 31. napjáig, vagy ugyanezen rendelkezésben rögzített együttes feltételektől függő hosszabb időtartamra, de legfeljebb 5 évre megújítja.

2. A Médiatanács az Mttv. 64. § (4) bekezdése és 207. § (1) bekezdése szerint a mellékelt hatósági szerződés elfogadásával engedélyezi a Helikon Rádió Kft. Nagykanizsa 95,6 MHz vételkörzetének Keszthely 99,4 MHz vételkörzetével történő kibővítését, és hozzájárul a médiaszolgáltató műsortervének a kérelemben foglaltak szerinti módosításához.
 #73572  Szerző: Nickman
 
Szóval ezek szerint a Helikon Rádió és a Kanizsa Rádió összeolvad és így lesz belőlük a Rádió Zala ?
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17