RADIOSITE Fórum

  • Helikon Rádió - Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely

 #52310  Szerző: ravasz
 
Hogy jót is írjak:

A nem zenei műsorok viszont teljesen jók lettek, örülnék, ha még több ilyen menne napközben... hiszen ebéd vagy munka mellett biztos sokak érdeklődését felkelti.

Na meg... lehetne este több tematikus műsor, vagy már korábban is.

Ebből a szempontból jó lett a Helikon. :yes:

A kívánságműsorban nagyon tetszik, hogy az megy, amit kérnek, legyen az akármilyen stílus!
 #52308  Szerző: ravasz
 
Szerintem elég nagy hiba volt ez a fiatalítás.

Egyrészt: ami jó, nem kell elcseszni. A Helikon Rádió eddig meglehetősen hallgatott volt, viszont szerintem most sok hallgatót veszítenek, főleg a vastagabb pénztárcájú korosztályból.

Másrészt: nem sikerült valami jól. Cserélgetik a station voice-okat, a műsorvezetőket, a műsorvezetők stílusát formálják, de én olyan amatőr feeling érzek.

Mondom ezt több óra Helikon Rádió hallgatás után.

Ergo díjaznám, ha visszatérnének az eredeti koncepcióhoz...
 #50538  Szerző: csokie
 
Gondolom a 105.7 Tihany frekire pályáznak.
 #50536  Szerző: Attis
 
Mi ez a balatonradio.com?
 #50485  Szerző: ravasz
 
Meg is volt az első nevetséges lépés, első körben lenyúlták az induló balatoni rádiónak (www.balatonradio.com) a szlogenét. :blush:

"Új hullám a Balatonon"
 #47605  Szerző: ravasz
 
:lol:

A vicce(ke)t félretéve én drukkolok a Helikonnak és Halász "Hoffermisi" Gábornak is, hogy legyen több év működés után végre európai színvonalú a rádió!
 #47604  Szerző: Rádiós
 
Ha jól tudom hamarosan indul az új műsor, a Harmadik típusú találkozások, Magdi anyussal!
 #45492  Szerző: djlacee
 
Neten már megy, és állítólag éterben is, meg kicsit mintha hallgathatóbb zenék mennének
 #44689  Szerző: Rádiós
 
Az az érdekes, hogy nincs online hallgatás és mégis a rádióstat szerint 40-en hallgatják most is a Helikont. Vicces!
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17