RADIOSITE Fórum

  • Sláger Rádió

 #14941  Szerző: MrG
 
Te mit lépnél a helyükben?
 #14940  Szerző: Attis
 
Szabi írta:Miért, ez nem változás/"kicserélődés"? :)
Nekem bejön.
Az, h már egyéb rádiókon sz*rrá játszott zenéket is adnak? Ez változás... :D De, hogy milyen irányba, azt mindenki döntse el.
 #14939  Szerző: MrG
 
Miért, ez nem változás/"kicserélődés"? :)
Nekem bejön.
 #14937  Szerző: Attis
 
Szabi írta:
LewyDee írta:Szerintem, egy jól összerakott rádió a Sláger.
De újítani kéne már, zenei kínálat nagy 0. Mindennap ugyanaz a zene lemegy. Mindennap ugyanaz és ez nagyon unalmas. Szerintem ez elfáradt, és ezt illene már észrevenniük. Én már nem bírom hallgatni
És mivel nem bírod hallgatni, nem hallgatod, és mivel nem hallgatod, észre sem vetted, mennyit változott márciustól a zenei kínálat... :)

Mondjuk úgy a rotáció harmada kicserélődött, ráadásul számomra szimpatikusabb irányba. Szóval "szeressük". :)
Kicserélődött?? :lol: Persze. Madonna új zenéivel, amit a Danu meg az összes többi már dögunalomig játszott.
A 80-as, 90-es évek slágereit meg pár éve a Danubius agyonjátszotta, ezért nekem herótom van mindegyiktől.
Jó a műsor?? Elalváshoz tökéletes. :-D Egyébként dögunalom.
 #14936  Szerző: MrG
 
LewyDee írta:Szerintem, egy jól összerakott rádió a Sláger.
De újítani kéne már, zenei kínálat nagy 0. Mindennap ugyanaz a zene lemegy. Mindennap ugyanaz és ez nagyon unalmas. Szerintem ez elfáradt, és ezt illene már észrevenniük. Én már nem bírom hallgatni
És mivel nem bírod hallgatni, nem hallgatod, és mivel nem hallgatod, észre sem vetted, mennyit változott márciustól a zenei kínálat... :)

Mondjuk úgy a rotáció harmada kicserélődött, ráadásul számomra szimpatikusabb irányba. Szóval "szeressük". :)
 #14932  Szerző: LewyDee
 
Szerintem, egy jól összerakott rádió a Sláger.
De újítani kéne már, zenei kínálat nagy 0. Mindennap ugyanaz a zene lemegy. Mindennap ugyanaz és ez nagyon unalmas. Szerintem ez elfáradt, és ezt illene már észrevenniük. Én már nem bírom hallgatni
 #14921  Szerző: mlaszlo
 
Szabi írta:Szerintem meg a Sláger az egyik legjobban összerakott rádió, ami még szép, hogy a leghallgatottabb...

Technikai hibák meg sajnos mindenhol vannak, hallgatottságtól függetlenül, amiket nem olyan rémegyszerű kijavítani! Egyébként meg sanszos, hogy ez most nem is a Sláger hibája.
Nekem valahogy sosem tartozott a kedvenc rádióim közé, de azóta végképp nem nagyon hallgatom, amióta frissebb számokat is játszik, mert nekem az nem zenei változatosság, hogy átvesz olyan újabb számokat, amelyeket a másik országos rádió, illetve a helyi rádiók agyonjátszottak.
A hiba tekintetében biztos igazad van, de ha ez már nem az első eset, akkor azért már csak tudtak volna valamit tenni ellene.
 #14916  Szerző: MrG
 
Szerintem meg a Sláger az egyik legjobban összerakott rádió, ami még szép, hogy a leghallgatottabb...

Technikai hibák meg sajnos mindenhol vannak, hallgatottságtól függetlenül, amiket nem olyan rémegyszerű kijavítani! Egyébként meg sanszos, hogy ez most nem is a Sláger hibája.
 #14915  Szerző: Attis
 
mlaszlo írta:
Attis írta: Dehogy első! Ha visszaolvasol, legalább 3-4 ilyen esetet találsz, de eddig inkább hétvégén jött elő.
Ezt nem tudtam, nem nagyon szoktam hallgatni a Slágert, most is csak véletlenül kapcsoltam rá.
Ha nem szólsz, tuti én se veszem észre, mert abszolút nem hallgatom. Illetve néha mégis hallom, mert vannak helyek, ahol sajna ez szól.
 #14913  Szerző: mlaszlo
 
Attis írta: Dehogy első! Ha visszaolvasol, legalább 3-4 ilyen esetet találsz, de eddig inkább hétvégén jött elő.
Ezt nem tudtam, nem nagyon szoktam hallgatni a Slágert, most is csak véletlenül kapcsoltam rá.
  • 1
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 149