RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #173401  Szerző: tomee
 
Másfelől indulás óta hallgatva: A Slágerre köröket ver zeneileg és brand szempontjából. Oké, hogy télapó rádiója meg minden, de akkor is...
 #173400  Szerző: Tomi76
 
Így már érthető. Kicsit agresszívan kampányol a szakállas bácsi. :lool:
 #173394  Szerző: altermanus
 
djlacee írta:
Tomi76 írta:Milyen reklámot nyomnak a TV2-n ami néhány embernél kiverte a biztosítékot? Én nem láttam, de a rádió facebook oldalán eléggé ki vannak ezen akadva.
A reklámok közötti elválasztó...
Bezony! Tegnap Kevin alatt idegesítő volt, úgyhogy az első reklámblokk után betettem az Eredeti DVD-t.
UPDATE: A Retro Rádiót nyomatják, mint ,,elválasztó"-t
 #173387  Szerző: djlacee
 
Tomi76 írta:Milyen reklámot nyomnak a TV2-n ami néhány embernél kiverte a biztosítékot? Én nem láttam, de a rádió facebook oldalán eléggé ki vannak ezen akadva.
A reklámok közötti elválasztó...
 #173386  Szerző: Tomi76
 
Milyen reklámot nyomnak a TV2-n ami néhány embernél kiverte a biztosítékot? Én nem láttam, de a rádió facebook oldalán eléggé ki vannak ezen akadva.
 #173377  Szerző: Marcii
 
Wolfman írta:Ja, és azért a Best FM-ről se feledkezzünk meg :D
Amúgy a 103,9-et nem lehet Debrecenben hallgatni?
 #173376  Szerző: Wolfman
 
Ja, és azért a Best FM-ről se feledkezzünk meg :D
 #173375  Szerző: Marcii
 
Tomi76 írta:
DRoland írta:Az előbb egy sms-ező kérdezte, hogy Nyíregyházán mikor lehet majd hallgatni a rádiót? A válasz: erről majd később adunk tájékozatást. Sejtelmes válasz, akkor ezzel borítékolható az egyesülés, vagyis inkább a hálózatba kapcsolódás?
Szerintem ez már eddig is borítékolható volt. Amikor lett egy közös weboldal ahonnan mind a két adó online elérhetővé vált, még jobban érezhető volt. Aztán az új esztendőben majd szépen összeolvadnak. Ahogyan az a télapó meséjében lenni szokott mostanság.
Sőt,valószínűleg Pénztáros Lőrinc adói is beadják a derekukat.
 #173361  Szerző: Tomi76
 
DRoland írta:Az előbb egy sms-ező kérdezte, hogy Nyíregyházán mikor lehet majd hallgatni a rádiót? A válasz: erről majd később adunk tájékozatást. Sejtelmes válasz, akkor ezzel borítékolható az egyesülés, vagyis inkább a hálózatba kapcsolódás?
Szerintem ez már eddig is borítékolható volt. Amikor lett egy közös weboldal ahonnan mind a két adó online elérhetővé vált, még jobban érezhető volt. Aztán az új esztendőben majd szépen összeolvadnak. Ahogyan az a télapó meséjében lenni szokott mostanság.
 #173360  Szerző: DRoland
 
Az előbb egy sms-ező kérdezte, hogy Nyíregyházán mikor lehet majd hallgatni a rádiót? A válasz: erről majd később adunk tájékozatást. Sejtelmes válasz, akkor ezzel borítékolható az egyesülés, vagyis inkább a hálózatba kapcsolódás?
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 27