RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #173359  Szerző: Marcii
 
LuciFerko írta:Ha nem nézzük a politikai hátszelét a dolognak, ez egy normálisan összerakott rádió. Tök interaktívak, Facebookon is kommunikálnak rendesen a hallgatókkal, hangzás rendben van, szignálok jók, a zenék is rendben vannak.
Amúgy ezek MTI-hírek?
 #173355  Szerző: LuciFerko
 
Ha nem nézzük a politikai hátszelét a dolognak, ez egy normálisan összerakott rádió. Tök interaktívak, Facebookon is kommunikálnak rendesen a hallgatókkal, hangzás rendben van, szignálok jók, a zenék is rendben vannak.
 #173352  Szerző: Gr3g0ry
 
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Ez alól jól megindokolva lehet mentességet kérni.
OFF:
És magyar zene játszása alól lehet mentességet kérni?
ON
Tudtommal helyi rádió esetében nem szükséges.
 #173346  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
csadam írta:
Wolfman írta:Közösségi (még).
És ha kereskedelmi lesz, rájuk is fog vonatkozni az a szabály, hogy a játszott magyar zenéknek x %-ának 5 évnél újabbnak kell lennie?! Az érdekes lesz...
Ez alól jól megindokolva lehet mentességet kérni.
OFF:
És magyar zene játszása alól lehet mentességet kérni?
ON
 #173345  Szerző: csadam
 
LuciFerko írta:
csadam írta:
Wolfman írta:Közösségi (még).
És ha kereskedelmi lesz, rájuk is fog vonatkozni az a szabály, hogy a játszott magyar zenéknek x %-ának 5 évnél újabbnak kell lennie?! Az érdekes lesz...
Ez alól jól megindokolva lehet mentességet kérni.
Más is kérhetne, de ez itt off.
 #173330  Szerző: DRoland
 
Ahogy ígértem voltam Pesten, megírom mit tapasztaltam a vételt illetően, ha ez érdekel egyáltalán valakit :D
A zenéket már megdícsértem, továbbra is ezt teszem, viszont van egy-két kivétel, amit eddig más verzióban ismertem, pl ma a Párizsi lány.
A vétel igazán élvezhető csak Érsekvadkert előttől 3-4km-el (Balassagyarmat felől számítva) vált. Előtte csak esetleges. Rétság egy völgyben fekszik, elég gyenge volt, de élvezhető. Ezek után már kifogástalan volt. Összegezve a Észak felé haladva sokkal jobb, mint a Sláger FM (ez már az M2-t elhagyva megszűnik vagyis elnyomódik a Funradio által), ami egyrészt adódhat a telephely miatt, nagyobbrészt viszont a minimális szlovák zavartatás miatt.
 #173324  Szerző: Marcii
 
A mai napon hallgattam 2,5 órán át és azt gondolom hogy nagyon jól összerakott rádió.Nagyon tetszik az is,hogy nem egy 40 zenés Mp3 lejátszóról húzzák be a zenét.Itt tényleg minden korból van bőven,és többségében jók.Csak így tovább,hajrá! :yes:
(Viszont a hírek szignál borzasztó. :lool: )
 #173318  Szerző: LuciFerko
 
csadam írta:
Wolfman írta:Közösségi (még).
És ha kereskedelmi lesz, rájuk is fog vonatkozni az a szabály, hogy a játszott magyar zenéknek x %-ának 5 évnél újabbnak kell lennie?! Az érdekes lesz...
Ez alól jól megindokolva lehet mentességet kérni.
 #173310  Szerző: csadam
 
Wolfman írta:Közösségi (még).
És ha kereskedelmi lesz, rájuk is fog vonatkozni az a szabály, hogy a játszott magyar zenéknek x %-ának 5 évnél újabbnak kell lennie?! Az érdekes lesz...
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27