RADIOSITE Fórum

  • Radio Weekend

 #200145  Szerző: djlacee
 
Milán írta: 2023.08.01. 08:01 Megint megszűnt...
Nekem nem úgy tűnik
 #200144  Szerző: Milán
 
Megint megszűnt...
 #184423  Szerző: Promenád
 
Marcii írta: 2019.05.04. 17:09
rricsi írta: 2019.05.04. 14:31 Vége :yuno:
https://www.instagram.com/p/BxCoTsngJlF/
Minden csoda 3 napig tart... Találó :lool: :lool: :lool:
Igen addig tart, amíg van rá pénz, aztán bezár a bazár.
 #179686  Szerző: noartist
 
hdshouter írta: 2018.10.26. 15:41 Sziasztok!

Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek, neadjisten számokérő legyek, de kb. 2 hónapja küldtem be egy internetes rádió elérhetőségeit témajavaslatként, privát üzenetben a fórumon, és azóta se kaptam rá választ.

Én megértem, elfogadom, ha valamilyen okból kifolyólag nem tetszik a szerkesztőknek, vagy bármi egyéb bajuk lenne vele, de azért egy válasznak borzasztóan örültem volna, mondjuk hogy:
"Köszönjük az érdeklődésedet, de az általad beküldött rádióállomás egyszerűen nem tetszik, vagy egyéb okok miatt nem foglalkozunk vele, de köszi, hogy írtál."

Köszi a figyelmet...
Szia!

Az én postafiókomba nem érkezett levél, kérlek, írd meg a javaslatod, és intézkedek.

Köszönöm!
 #179684  Szerző: hdshouter
 
Sziasztok!

Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek, neadjisten számokérő legyek, de kb. 2 hónapja küldtem be egy internetes rádió elérhetőségeit témajavaslatként, privát üzenetben a fórumon, és azóta se kaptam rá választ.

Én megértem, elfogadom, ha valamilyen okból kifolyólag nem tetszik a szerkesztőknek, vagy bármi egyéb bajuk lenne vele, de azért egy válasznak borzasztóan örültem volna, mondjuk hogy:
"Köszönjük az érdeklődésedet, de az általad beküldött rádióállomás egyszerűen nem tetszik, vagy egyéb okok miatt nem foglalkozunk vele, de köszi, hogy írtál."

Köszi a figyelmet...