RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1 Baranya megye - Pécs, Komló, Mohács, Villány

 #4409  Szerző: Sz.
 
A 103.9-en véletlenül a debreceni 92.3 rádió1 anyaga ment le a helyi műsorablakban, hajdú-bihari programajánlóval :)
 #3081  Szerző: Sokol404
 
Sz. írta:Jó ez a new york-i szilveszteres reklám, csak egy apró probléma van vele: kb. 10× hangzik el a "bevállal" szó.
Még jó, hogy hivatalosan ilyen szó nincs a magyar nyelvben... Csernus doktor agyszüleménye.

Vállal, gyerekek, vállal. :evil:
Így van! Ez is a népbutítás része...


"Elvállalja? Igen vagy nem?" vagy pedig: "Vállalja? Igen vagy nem?" = így lett volna helyes Csernus reklámja. Csak ezek a szavak léteznek, BEvállalja NINCS!!
 #2983  Szerző: Sz.
 
Jó ez a new york-i szilveszteres reklám, csak egy apró probléma van vele: kb. 10× hangzik el a "bevállal" szó.
Még jó, hogy hivatalosan ilyen szó nincs a magyar nyelvben... Csernus doktor agyszüleménye.

Vállal, gyerekek, vállal. :evil:
 #2569  Szerző: Sokol404
 
A Kész átverés show-ban mondták, amikor megszívatták, h. ő valójában egy idetévedt francia, aki akkor -2003-ban- még az Újvidéki Rádióban dolgozott, és onnan került át ide Magyarországra. (Lehet, h. amúgy előtte itt kezdte...)
 #2519  Szerző: tomee
 
Én igazából csak azért nem hallgatom a Cooky-t, mert a R1-en van, az Extrémen érdekes módon bírtam, bár akkor nem egy són pól és pussycat dolls között voltak a megszólalásai... :)
 #2515  Szerző: ropi21
 
Krisztián (állítólag :D)
és tökéletesen tud magyarul is
miskolc junior extrém r1 valóban
 #2494  Szerző: Sz.
 
Miskolcon kezdte, legalábbis magyarországi viszonylatban.
Aztán Junior talán, majd Extrém, majd R1. Persze ettől még lehet, hogy vajdaságban kezdte, bár erről én nem tudok.
 #2486  Szerző: t
 
Sokol404 írta:
Sz. írta:Kövezzetek meg, vágjátok le a fejem, de én egyre jobban bírom Cookyt! :)
Cooky az újvidéki rádióból való, és valóban bírni lehet. Amikor utoljára hallottam, akkor sem volt elszállva.
nem valami idetévedt francia véletlenül? :)
az újvidéki rádióban rendesen beszélik a magyart :) :)
 #2482  Szerző: Sokol404
 
Sz. írta:Kövezzetek meg, vágjátok le a fejem, de én egyre jobban bírom Cookyt! :)
Cooky az újvidéki rádióból való, és valóban bírni lehet. Amikor utoljára hallottam, akkor sem volt elszállva.
 #2470  Szerző: Zolee(ractive)
 
Milyen kővel szeretnéd? :D
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482