RADIOSITE Fórum

  • Rádió Max - Debrecen - 106.0 MHz

 #172064  Szerző: Marcii
 
donder írta:
Gr3g0ry írta:Akkor a topikkal mi legyen? :O
Wow! Nem gondoltam volna, hogy valaha visszatérnek. Jó lenne FM-en is.
Ismét nem szólnak a civishír jön be.Valószinűleg elhasalt a próbálkozás.
 #119655  Szerző: djlacee
 
Akkor ez mehet a topiktemetőbe?
 #119654  Szerző: mimi
 
kevés ilyen besavanyodott, sértődős, hisztis, beképzelt, köcsög szakma van, mint a rádiózás :p
 #119645  Szerző: markfelt
 
a topicban több, problémás és ehhez kapcsolódó hozzászólás, valamint "orrhang" regisztrációja (saját kérésre) törlésre került. természetesen a törölt hozzászólások egy részével nem volt semmi gond, de azokhoz kapcsolódtak, amikkel gond volt, így értelmetlen lett volna őket bent hagyni. figyelmeztetésben senki nem részesült.

szeretném, ha mindenki úgy állna hozzá a fórum használatához, mintha egy baráti, szakmai kerekasztalbeszélgetésen venne részt a valóságban. kérnék mindenkit, hogy a továbbiakban a személyes vitákat lehetőleg privátban rendezze, ne provokáljon és gondolja meg, mit ír, mielőtt az elküld gombra kattint.

ami a maxot illeti, lépjen érvénybe az az elv, hogy halottról vagy jót, vagy semmit.
 #119409  Szerző: kukac
 
Tams22 írta:A Rádió Max műsorszolgáltatási szerződése lejárt, amelyet a Médiatanács nem hosszabbított meg. Újabb ideiglenes hosszabbításra sem kaptunk lehetőséget, így több mint hét év után, augusztus 1.-én 11.38 perckor nem kis szívfájdalommal,lekapcsoltuk az adót, hogy ne kövessünk el jogsértést. 2668 napon keresztül voltunk az éterben.

Köszönjük mindenkinek az elmúlt éveket, a sok szép pillanatot és emléket! A frekvenciát a későbbiekben pályáztatják és akkor jövünk újra!!!
R.I.P. - amikor arra jártam bele-belehallgattam, jók voltatok, köszönünk mindent!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19