RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #10889  Szerző: LewyDee
 
Az a baj hogy az Echo TV jó mélyen benyal a fidesznek, de szerintem annyira nem durva mint a Hír TV ami az emberek irigységét felkeltve próbál gyülöletet kelteni!!
Az ATV pedig arra nehéz szót találni a fos szar és ezek között politikailag kemébnyen elfogult és undorító stílusa van, az az a tv ahol még magyart nem láttam a képernyőn csak júdeait....


szánalmas
 #10852  Szerző: Mauro
 
mg írta:
Mauro írta:
Attis írta:Ez az a tévé, amelyik nálam csak a helyet foglalja. Szenny. Undorító. Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló. Biztos sokan nézik. Egészségükre.
Inkább azt mint az ATV-t.
egyiket se kötelező. :)

Ez igaz.
 #10836  Szerző: mg
 
Mauro írta:
Attis írta:Ez az a tévé, amelyik nálam csak a helyet foglalja. Szenny. Undorító. Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló. Biztos sokan nézik. Egészségükre.
Inkább azt mint az ATV-t.
egyiket se kötelező. :)
 #10832  Szerző: Mauro
 
Attis írta:Ez az a tévé, amelyik nálam csak a helyet foglalja. Szenny. Undorító. Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló. Biztos sokan nézik. Egészségükre.
Inkább azt mint az ATV-t.
 #10817  Szerző: mg
 
Szabi írta:
MikySoft írta:Egyszerűen arról van szó, hogy nem értem miért kell ilyen gyökérségeket benyomni csak azért, mert valakinek valami nem tetszik.
Röhejes.
ennyiből a Budapest Tv-re se szóljunk már egy rossz szót se! :evil: :twisted:
Nincs azzal semmi baj, amit ő írt, hiszen szubjektív a dolog (kicsit objektív is azért). Viszont korrektebb lett volna, ha az ATV-re is ezt írja (objektíven szintén), mert azis egy :| . Persze az egy másik topic.
az atv is egy határ szar, magyarországon meg közéleti-politikai televízió nincs, csak árokásás.
http://www.megavideo.com/?v=ME76LMFH echo tv-ről is ennyit :mrgreen:
 #10802  Szerző: MrG
 
LuciFerko írta:
Szabi írta:
Attis írta:Miky.. Igen, színvonalban a Hír TV mesze veri az Echo-t. Az ATV is veri. És valóban, ha színvonalat kell nézni, a hír tv előzi az ATV-t. (Bár az ATV-n is látok fejlődéseket, de a "hívjon most" meg Vidám vasárnap műsor nálam nagyon sok pont mínusz) Az a baj, h ebben az országban minden "oldalnak" kell lenni legalább egy hír tv-nek. Inkább lenne egy... De az jó lenne...
Igen sajnos. Az Echo TV amúgy a kezdet kezdetén politikailag függetlennek, politikától elhatárolódottnak indult (gazdasági tematikában elsősorban), aztán lám, Szélest személyes sérelmek érték, gyorsan átcsinálta "ezzé" a szutyokká.
A HírTV a HÍRműsorait tekintve szerintem politikailag egész kiegyensúlyozott az esetek többségében. A többi műsorai annyira már nem, de azokat úgyse sűrűn nézem.
az echo is független! jobboldali, de nem fidesztévé. És kimondanak sok olyan tabutémát amit máshol nem mernek. Pl cigánybűnözés.
AAkkor félreértetted, bár félreérthető is volt. A politikailag függetlent úgy értettem, hogy semmilyen irányba nincs "eltolódva", semmilyen nézetet nem képvisel/terjeszt, ez pedig nem fogható rá egyik közéleti TV-re sem (sőt, a kereskedelmi és közszolgálati TV-kre sem igazán), de az Echo nagyon durván nyomja e szempontból
 #10799  Szerző: LuciFerko
 
Szabi írta:
Attis írta:Miky.. Igen, színvonalban a Hír TV mesze veri az Echo-t. Az ATV is veri. És valóban, ha színvonalat kell nézni, a hír tv előzi az ATV-t. (Bár az ATV-n is látok fejlődéseket, de a "hívjon most" meg Vidám vasárnap műsor nálam nagyon sok pont mínusz) Az a baj, h ebben az országban minden "oldalnak" kell lenni legalább egy hír tv-nek. Inkább lenne egy... De az jó lenne...
Igen sajnos. Az Echo TV amúgy a kezdet kezdetén politikailag függetlennek, politikától elhatárolódottnak indult (gazdasági tematikában elsősorban), aztán lám, Szélest személyes sérelmek érték, gyorsan átcsinálta "ezzé" a szutyokká.
A HírTV a HÍRműsorait tekintve szerintem politikailag egész kiegyensúlyozott az esetek többségében. A többi műsorai annyira már nem, de azokat úgyse sűrűn nézem.
az echo is független! jobboldali, de nem fidesztévé. És kimondanak sok olyan tabutémát amit máshol nem mernek. Pl cigánybűnözés.
 #10798  Szerző: Attis
 
Szabi írta:
Attis írta:Miky.. Igen, színvonalban a Hír TV mesze veri az Echo-t. Az ATV is veri. És valóban, ha színvonalat kell nézni, a hír tv előzi az ATV-t. (Bár az ATV-n is látok fejlődéseket, de a "hívjon most" meg Vidám vasárnap műsor nálam nagyon sok pont mínusz) Az a baj, h ebben az országban minden "oldalnak" kell lenni legalább egy hír tv-nek. Inkább lenne egy... De az jó lenne...
Igen sajnos. Az Echo TV amúgy a kezdet kezdetén politikailag függetlennek, politikától elhatárolódottnak indult (gazdasági tematikában elsősorban), aztán lám, Szélest személyes sérelmek érték, gyorsan átcsinálta "ezzé" a szutyokká.
A HírTV a HÍRműsorait tekintve szerintem politikailag egész kiegyensúlyozott az esetek többségében. A többi műsorai annyira már nem, de azokat úgyse sűrűn nézem.
Többé-kevésbe (inkább az előbbi) egyetértek...
 #10797  Szerző: MrG
 
Attis írta:Miky.. Igen, színvonalban a Hír TV mesze veri az Echo-t. Az ATV is veri. És valóban, ha színvonalat kell nézni, a hír tv előzi az ATV-t. (Bár az ATV-n is látok fejlődéseket, de a "hívjon most" meg Vidám vasárnap műsor nálam nagyon sok pont mínusz) Az a baj, h ebben az országban minden "oldalnak" kell lenni legalább egy hír tv-nek. Inkább lenne egy... De az jó lenne...
Igen sajnos. Az Echo TV amúgy a kezdet kezdetén politikailag függetlennek, politikától elhatárolódottnak indult (gazdasági tematikában elsősorban), aztán lám, Szélest személyes sérelmek érték, gyorsan átcsinálta "ezzé" a szutyokká.
A HírTV a HÍRműsorait tekintve szerintem politikailag egész kiegyensúlyozott az esetek többségében. A többi műsorai annyira már nem, de azokat úgyse sűrűn nézem.
 #10796  Szerző: Attis
 
Miky.. Igen, színvonalban a Hír TV mesze veri az Echo-t. Az ATV is veri. És valóban, ha színvonalat kell nézni, a hír tv előzi az ATV-t. (Bár az ATV-n is látok fejlődéseket, de a "hívjon most" meg Vidám vasárnap műsor nálam nagyon sok pont mínusz) Az a baj, h ebben az országban minden "oldalnak" kell lenni legalább egy hír tv-nek. Inkább lenne egy... De az jó lenne...
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18