RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #8221  Szerző: Mauro
 
Ja ok.
 #8193  Szerző: LuciFerko
 
próbálunk politikamentesek maradni...
 #701  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta:Igen, a Duna és az AH közti átviteli láncban van a hiba. Nem tudják hol, ezért ilyen. Hamarosan lecserélik a PAL rendszert teljesen digitálisra, majd akkor megszűnik a probléma. Nem tudom műholdon fent lesz-e a HD adás, de DVB-T-n biztosan debütál decembertől.
Köszönöm az infót. Azt hiszem akkor érdemes lesz spórolni egy DVB-T vevőre.
 #700  Szerző: Sz.
 
Igen, a Duna és az AH közti átviteli láncban van a hiba. Nem tudják hol, ezért ilyen. Hamarosan lecserélik a PAL rendszert teljesen digitálisra, majd akkor megszűnik a probléma. Nem tudom műholdon fent lesz-e a HD adás, de DVB-T-n biztosan debütál decembertől.
 #699  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Szerintem a Duna TV sokkal, de sokkal rosszabb. De már csak pár hétig (Duna HD indulásáig) szerencsére.
Duna HD? Ezek szerint ők is le fogják állítani az analóg sugárzást és elindítják a saját csomagjukat?
Egyébként tényleg igazad van, jelenleg pocsék a Duna TV minősége, de nem tudom miért, mert ugyanakkor az Autonómiával szerintem nincs gond, valamit az AH szúrhat el a feladásnál.
 #685  Szerző: Sz.
 
jeek írta:Viszont képminőségileg ez a csatorna, jelenleg Magyarország talán legigénytelenebb csatornája. "Hártyás" kép, "szőrösödő" feliratok, pixelesedés. Lehet a UPC Direct miatt ilyen, de sajnos elég pocsék a képe a konkurenciához képest (ATV, HírTV).
Szerintem a Duna TV sokkal, de sokkal rosszabb. De már csak pár hétig (Duna HD indulásáig) szerencsére.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18