RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #16727  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:Átalakul a Vitál TV

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/ ... l?Itemid=2

Ezeket a műsorokat az ECHO is állandóan ismétli, minek veszik át? Híradód felvételről adni sok értelme van.
Ez így van, az Echo is rengeteget ismétel, ráadásul a Híradója is gyengécske, nem fordítanak túl sok költséget a helyszíni bejelentkezésekre.
Gondolom a Vitálnál most a költségek lefaragása volt a cél, adni valami olcsó, szinte nulla költségű műsort, amiért pénzt lehet szedni, mert ettől nem lesz népszerűbb a csatorna, én a kábelesek helyében amint lehet meg is szabadulnék tőle.
 #16725  Szerző: LuciFerko
 
gondolom veszteséges volt
 #16722  Szerző: mlaszlo
 
A Vital Tv dolgozóinak háromnegyedét küldte el

"Nem vonják össze a csatornát az Echo Tv-vel, de komoly változások vannak a műsorstruktúrában. A korábban életmód-csatorna inkább politikai és közéleti adó lesz.
Jelentősen csökkentette munkatársainak számát a Vital Tv, közel háromnegyedüknek szűnt meg az állása, teljesen felszámolták a műsorgyártásért felelős részt, és összesen hét ember maradt a helyén, akik technikai feladatokat látnak el. A korábban felröppent hírekkel ellentétben nem szűnik meg a csatorna, és nem is vonják össze a szintén a Széles Gábor médiabirodalmához tartozó Echo Tv-vel, hanem struktúrájában alakul át. Az eddig csak az életmóddal kapcsolatos műsorokat sugárzó Vital Tv ugyanis az Echo Tv politikai és közéleti tartalmait veszi át, csúsztatott időben leadják például a híradót és a sportműsorokat, illetve jelentkezik a Világpanoráma és a Mélymagyar."

Úgy néz ki lesz egy Echo TV 2 :unott:
 #10960  Szerző: mg
 
Attis írta:És nem szeretnék politizálni, mert ebben az országban tök hülyeség.
pont ez az, hogy nem az. csak a politizálásnak messze túl kellene mutatnia a jelenlegi állapoton és szereplőkön. az, hogy erre nem látszik esély, az a depolitizáció - minden érdemi vita kinyírása azáltal, hogy elveszi a lehetőséget attól, hogy a jelenlegi helyzeten túllépve gondolkodjanak az emberek dolgokról; elhiteti, hogy csak két alternatíva van - ezt viszont társadalmi aktivitással át lehetne törni, de ettől az előbbiek okán megintcsak el van véve a társadalom kedve. értsd: normális ember nem áll független politikai törekvés élére, mert rövid távon hiteltelenítik és kicsinálják (meg senkit nem érdekel, csak arról folyik a közbeszéd, hogy a kettő közül melyik legyen)
 #10953  Szerző: Attis
 
mg írta:
MikySoft írta:
mg írta:normális országban aki csak munkatársként is részt vesz benne, akár az utolsó világosítóig, örökre el kéne vágja a karrierjét ezzel és soha többet be nem jutni egy normális helyre se.
Akkor az MTV dolgozóinak elkéne vágni a karrierjét? Eh. :mrgreen:
normális országban a köztévé független
normális országban lehetsz független, mert nem depolitizált kétpártrendszerű felfogás van, ahol leugatnak egyből húszan, ha mondasz valamit, hogy szoci vagy vagy fideszes
amíg ez az utóbbi tényező jelen van, esély sincs rá, hogy normális ország legyen, mert bárkinek bármi normális gondolata volna pártoktól függetlenül, arra is egyből ráhúzzák, hogy valamelyik párthoz tartozik és onnantól kezdve el is ásta magát
és ez már vastagon az állampolgárok felelőssége is, nem csak a pártok miatt van így.
érdekes, amcsiból nem nagyon hallom, hogy a demokraták meg a republikánusok léptennyomon hazugszemétzsidónácifaszoznák egymást, meg életre szóló sértődések lennének abból, hogy ki hova szavaz. itt mikor fog valaki olyat csinálni, mint McCain, amikor a vereség után a saját fújoló híveit kussoltatta el, hogy igenis tartsák tiszteletben a választás eredményét és a megválasztott elnöküket? soha, mert mindkét fél alkalmatlan rá, és nem az országért végzett tevékenység, hanem a pitiáner mocskolódás, feszültségkeltés a hatalmi pozíciók megszerzésének az eszköze.
takaroggyon mind a bányába.
Az a baj, h igaz, amit mondasz. Mert most most is vannak ügyek, de akkor is voltak..
Amúgy meg hagyjuk az egész komcsi zsidó témát... Mert attól, h te te oda ixszelsz, én meg oda... Na és? Én sajna a "kisember" kategória vagyok. Nekem olyan mindegy, h Feri vagy Viki. Eddig a Ferinek nálam volt hitele. A Viki azt már eljátszotta. Most már a Feri is.
De nem szerencsés pont ebben az országban komcsizni meg nácizni. Meg eleve... Bocs, h off topicoltam (vállalom a következményét, max. ki vagyok rúgva :) ) De épp erre megy ki a játék... Ősellenségek legyünk.. Miközben ott fent azért elvannak ám.. Mi meg..
Végleg off topic.. És nem szeretnék politizálni, mert ebben az országban tök hülyeség.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18