RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #10791  Szerző: rsite1
 
Ez így van. A Hír TV magasan veri az Echot Tv-t, és az ATV-t is.
Minőségileg, műsorilag egyaránt.

Csintalan műsorához egy találós kérdés: Hol a daru, amivel kihúzzák az adás végén a fotelből?

A válaszokat ide várom.
 #10790  Szerző: MrG
 
LuciFerko írta:ATV-nek viszont jó a minősége.
Csak ...bb. Ők is bétáznak rendesen, ahogy látom. Meg azok a grafikák a képernyőn, hát ...
A HírTV a legjobb sztem, műsorilag, technikailag is a közéleti tv-k közül (kivéve ha Csintalan fejét látom). Bocs, a BBC World. :)
 #10789  Szerző: MrG
 
MikySoft írta:
Szabi írta:
MikySoft írta:Egyszerűen arról van szó, hogy nem értem miért kell ilyen gyökérségeket benyomni csak azért, mert valakinek valami nem tetszik.
Röhejes.
ennyiből a Budapest Tv-re se szóljunk már egy rossz szót se! :evil: :twisted:
Nem, a Bp. TV más kategória. Az nem tv, hanem Budapest tv. Érzitek a különbséget? :)
Nem, de az HBO-s szlogennel kísérteties a hasonlóság. :lol:
 #10788  Szerző: LuciFerko
 
ATV-nek viszont jó a minősége.
 #10787  Szerző: rsite1
 
Szabi írta:
MikySoft írta:Egyszerűen arról van szó, hogy nem értem miért kell ilyen gyökérségeket benyomni csak azért, mert valakinek valami nem tetszik.
Röhejes.
ennyiből a Budapest Tv-re se szóljunk már egy rossz szót se! :evil: :twisted:
Nem, a Bp. TV más kategória. Az nem tv, hanem Budapest tv. Érzitek a különbséget? :)
 #10786  Szerző: MrG
 
MikySoft írta:Egyszerűen arról van szó, hogy nem értem miért kell ilyen gyökérségeket benyomni csak azért, mert valakinek valami nem tetszik.
Röhejes.
ennyiből a Budapest Tv-re se szóljunk már egy rossz szót se! :evil: :twisted:
Nincs azzal semmi baj, amit ő írt, hiszen szubjektív a dolog (kicsit objektív is azért). Viszont korrektebb lett volna, ha az ATV-re is ezt írja (objektíven szintén), mert azis egy :| . Persze az egy másik topic.
 #10785  Szerző: rsite1
 
Egyszerűen arról van szó, hogy nem értem miért kell ilyen gyökérségeket benyomni csak azért, mert valakinek valami nem tetszik.
Röhejes.
 #10784  Szerző: LuciFerko
 
MikySoft írta:
Attis írta:Ez az a tévé, amelyik nálam csak a helyet foglalja. Szenny. Undorító. Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló. Biztos sokan nézik. Egészségükre.
Kicsit javítok. Az, hogy technikailag nulla, egész egyszerűen baromság. Nagyon fasza cuccuk van, csak
nem tudják beállítani.

A műsorok igenis színvonalasak. Az egy dolog hogy te jobb szereted az ATV-t nézni.

És igen, sokan nézik.

Tudod nem az alapján kell megítélni egy tévét, hogy tetszik-e nekem hogy szidják rajt az MSZP-t, vagy nem.
Én sem mondom a Klub rádióra, hogy szar, fos igénytelen geci, mert utálom a Bolgár urat.

Ez amolyan tipikus "benyögök valamit mert régen volt balhé" típusú hozzászólás volt.
Tudtad, hogy valaki lecsap a magas labdára....
ne legyen már civakodás...
 #10783  Szerző: rsite1
 
Attis írta:Ez az a tévé, amelyik nálam csak a helyet foglalja. Szenny. Undorító. Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló. Biztos sokan nézik. Egészségükre.
Kicsit javítok. Az, hogy technikailag nulla, egész egyszerűen baromság. Nagyon fasza cuccuk van, csak
nem tudják beállítani.

A műsorok igenis színvonalasak. Az egy dolog hogy te jobb szereted az ATV-t nézni.

És igen, sokan nézik.

Tudod nem az alapján kell megítélni egy tévét, hogy tetszik-e nekem hogy szidják rajt az MSZP-t, vagy nem.
Én sem mondom a Klub rádióra, hogy szar, fos igénytelen geci, mert utálom a Bolgár urat.

Ez amolyan tipikus "benyögök valamit mert régen volt balhé" típusú hozzászólás volt.
Tudtad, hogy valaki lecsap a magas labdára....
 #10781  Szerző: MrG
 
Attis írta:Technikailag 0. Műsorok színvonala a Budapest TV-hez hasonló.
Dehogyis! :D
Az EchoTV MÁR sztereó!!! :lol: :lol:
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18