RADIOSITE Fórum

  • Echo TV

 #47404  Szerző: Zsolt
 
Mauro írta:Miért nincs fen az Éjjeli menedék 2010-06-04.-i adás a videotárba?
:x

:shoot:
Miért teszed fel ezt a kérdést nekünk?
 #47398  Szerző: Mauro
 
Miért nincs fen az Éjjeli menedék 2010-06-04.-i adás a videotárba?
:x

:shoot:
 #27755  Szerző: mlaszlo
 
Az utolsó utániakat rúgja a Vital Tv

Áprilisban kirúgták a Vital Tv stábját, most a cég is összeolvadt az Echo Tv Zrt.-vel. Széles Gábor fitneszcsatornája decemberben akár le is húzhatja a rolót.

A Vital Tv amely már hónapok óta csak ismétléseket sugároz, most pedig megszűnik különálló cégként létezni, a csatornát készítő és terjesztő részvénytársaság beolvad az Echo Hungária Tv Zrt.-be. Áprilisban rúgta ki Széles a csatorna 22 fős stábját és vezetőségét is.

Az Echo Zrt. tavaly 653 milliós adózás előtti veszteséget termelt, a Vital Tv Zrt. vesztesége 380 millió forint volt, miközben nettó árbevétele 94 millió forintra rúgott. A Széles Gábor tulajdonában lévő médiabirodalom harmadik cége, a Magyar Hírlap is veszteséges volt, így szakértők szerint a részvénytársaságok összevonása elkerülhetetlen.

A Vital Tv jövő év elején akár végleg el is tűnhet a kábelszolgáltatók kínálatából, mivel azok évente frissítik csatornakiosztásukat, és információink szerint a legnagyobbak olyan szerződést kötöttek a Vital Tv-vel, amely meghatároz egy minimális nézettséget, ezt pedig a sokadszorra ismételt műsorokat adó csatorna aligha tudja teljesíteni.
 #20368  Szerző: mlaszlo
 
Mamutveszteség az Echo TV-nél

A Széles Gábor médiacsoportjába tartozó Echo Tv Zrt. tavaly 653 millió forint mérleg szerinti veszteséget volt kénytelen elkönyvelni – tudta meg a HVG.

A társaság veszteségei miatt több mint 900 millió forinttal csökkentik az Echo Hungária Tv Zrt. alaptőkéjét miatt, így annak jegyzett tőkéje 233 millióra csökken. Széles Gábor egyébként közvetlenül már nem tulajdonos a tévétársaságban, májusban 22,8 millió forintért eladta 114 millió forint névértékű részvénycsomagját családi befektetési társaságának, az SGH Kft.-nek.
 #16878  Szerző: Zoshi
 
Továbbra is életmód csatorna a Vital Tv

A sajtóban híresztelések jelentek meg arról, hogy megszűnhet a Vital Tv adása. Legalábbis erre utal, hogy az eddig politikamentesként pozícionált életmódcsatorna műsorát fokozatosan az Echo Tv politikai műsoraival töltik fel, továbbá, hogy távozott a televízió vezérigazgatója és a tartalom-előállításért felelős stáb egésze. A Hírlevél megkereste a tévétársaságot, ahol cáfolják a hírt. Szabó László Zsolt vezérigazgató a következőkről tájékoztatott: "A Vital TV a továbbiakban is szakosított életmód csatornaként működik. A tulajdonos döntése értelmében a közeljövőben a Vital TV Zrt. beolvad az Echo TV Zrt-be, ami nem érinti a Vital TV kialakult brandjét és műsorstruktúráját. A két csatorna közötti műsorcsere eddigi gyakorlata sem változik."

MKM Hírlevél
 #16763  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta:Érdekes módon a Vital TV-n ismételt Echo-s műsoroknak tökéletes a minőségük.
Ezt csak azért írtam, mert anno sokan az Echo-t szidták, okolták, h ők adnak rossz minőségbe és nem a UPC Direct.... akkor ezekszerint mégsem.
Most volt a híradó a Vital TV-n, szerintem semmivel sem volt jobb minőségű, mint az Echo-n, a bejátszott anyagok ugyanolyan gyenge minőségűek voltak.
Egyébként gyorsan ment ez a leépítés a Vital TV-nél, én azt hittem hogy még azért van friss műsor és később kerülnek rá az Echo-s műsorok, de most látom, hogy már hétfő óta tele van Echo-s műsorokkal. Az meg kissé vicces, hogy 17:00-17:30-ig Híradó van kiírva, a Híradó kb. 5 perc volt, azóta valamilyen tengervíz csobogását mutatják
 #16762  Szerző: rsite1
 
jeek írta:Érdekes módon a Vital TV-n ismételt Echo-s műsoroknak tökéletes a minőségük.
Ezt csak azért írtam, mert anno sokan az Echo-t szidták, okolták, h ők adnak rossz minőségbe és nem a UPC Direct.... akkor ezekszerint mégsem.
Nem a feladással van baj, hanem a modulációval, ez egészen biztos.
Egy csatorna sem pixelesedik így...
 #16760  Szerző: tomee87
 
Érdekes módon a Vital TV-n ismételt Echo-s műsoroknak tökéletes a minőségük.
Ezt csak azért írtam, mert anno sokan az Echo-t szidták, okolták, h ők adnak rossz minőségbe és nem a UPC Direct.... akkor ezekszerint mégsem.
 #16733  Szerző: Flash
 
Ezért tényleg kár volt egy "Echo TV 2"-t létrehozni.
Egyébként régebben voltak ám ütős és egész jó műsorok is az Echo TV-n, mint például a Kurázsi című műsor, amely a külföldi munkavállalók helyzeteit mutatta be, amely műsor átvándorolt a TV2-re, mely pár adás után meg is bukott, valamint volt egy a hírTV-s Célponthoz hasonló műsor is az Echo TV-n Kapitány Gergellyel, de az meg csak néhány adást élt meg. Szóval fejlődik visszafelé rendesen ez a csatorna.

Valamint nekem nagyon tetszett A nép hangja című műsor, amely először heti 5-ször 1 órában, majd csak heti 5-ször fél órában, mostanra pedig hetente egyszer 1 órában megy. Ja, és tök hülye időpontban.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18