RADIOSITE Fórum

  • Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

 #201778  Szerző: glacznorbert1
 
asr27 írta: 2024.02.23. 10:22
glacznorbert1 írta: 2024.02.21. 12:34
Milán írta: 2024.02.20. 22:39 Idő közben a Golden Talk Hungary Kft. kényszertörlés alá került, a GLDN Plusz Média Kft. adószámát pedig törölték. Nem tudom mennyire lehet ezt a projektet komolyan venni...
Azért, ha ezt az összefüggést kifejted nekem azt meghallgatnám :)
Amúgy ebből mikorra lesz valami? Be van már adva az igény a frekvenciára? Vagy még sehol sem tart a dolog?
A cégeknek semmi köze ahhoz, hogy lesz-e frekvencia vagy nem.
 #201776  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta: 2024.02.21. 12:34
Milán írta: 2024.02.20. 22:39 Idő közben a Golden Talk Hungary Kft. kényszertörlés alá került, a GLDN Plusz Média Kft. adószámát pedig törölték. Nem tudom mennyire lehet ezt a projektet komolyan venni...
Azért, ha ezt az összefüggést kifejted nekem azt meghallgatnám :)
Amúgy ebből mikorra lesz valami? Be van már adva az igény a frekvenciára? Vagy még sehol sem tart a dolog?
 #201772  Szerző: Milán
 
Bocsi, de nyilvánosan elérhető az is hogy az NMHH felé nem volt időben rendezve a médiaszolgáltatási díj (vagy még mindig nincs, az NMHH oldalán nem derül ki), plusz hozzáadjuk ezt is - mert ugye a NAV unalmába nem töröl adószámot (ez is nyilvános adat). Tehát ez így ebben a formában eléggé deficitesnek tűnik.
 #201771  Szerző: glacznorbert1
 
Milán írta: 2024.02.20. 22:39 Idő közben a Golden Talk Hungary Kft. kényszertörlés alá került, a GLDN Plusz Média Kft. adószámát pedig törölték. Nem tudom mennyire lehet ezt a projektet komolyan venni...
Azért, ha ezt az összefüggést kifejted nekem azt meghallgatnám :)
 #201770  Szerző: Milán
 
Idő közben a Golden Talk Hungary Kft. kényszertörlés alá került, a GLDN Plusz Média Kft. adószámát pedig törölték. Nem tudom mennyire lehet ezt a projektet komolyan venni...
 #201687  Szerző: robertmi
 
Köszönöm ezt az érdekes információt!
Az online kaszinók számára az egyik legfontosabb szempont a biztonság és a tisztesség. Az engedélyezett és szabályozott kaszinók független harmadik fél által auditált játékokat kínálnak Magyar Szerencsejáték Fejlődése, hogy a játékosok biztosak lehessenek abban, hogy a játékok eredményei tisztességesek és véletlenszerűek. Emellett a biztonságos fizetési lehetőségek és az adatvédelem is kiemelt fontosságúak, hogy a felhasználók személyes és pénzügyi adataik biztonságban legyenek.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21