RADIOSITE Fórum

  • Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

 #198518  Szerző: asr27
 
glacznorbert1 írta:Hello Mindenki!

A sok pozitív komment miatt írok most :) :)

Marcalival nem tudjuk még mi lesz pontosan az még ötletelés alatt van.

Dombóvárt szeretnénk folytatni várjuk még az engedélyt és amint megvan folytatni fogjuk addig online megy tovább.

A cég/magánszemély kombó pedig annak köszönhető, hogy a törvény szerint 1 éven belül nem lehet ugyan azzal a névvel vagy céggel pályázni.

Köszönöm tényleg hogy ennyien érdeklődtök jól esik nekem is és a stábnak is. :)
Egy tipp: A Marcali 88.0 helyett szerezzetek egy keszthelyi frekvenciát, úgy tudom van üres freki, sőt lehet, hogy még Balatonszentgyörgy és környékére is volt korábban kimérve freki, ami jelenleg használaton kívül van.
Vagy ott van a tihanyi 105.7, vagy a szintén tihanyi 98.9. Ezek legalább lefedik az egész Balatont (Keszthely kivételével). Nyáron még bevételt is hoznak. Balatonon hiánycikk egy ilyen kiváló zenéket játszó rádió.
Csak Dombóvárnak nem tudom mennyire van értelme...
 #198517  Szerző: glacznorbert1
 
Hello Mindenki!

A sok pozitív komment miatt írok most :) :)

Marcalival nem tudjuk még mi lesz pontosan az még ötletelés alatt van.

Dombóvárt szeretnénk folytatni várjuk még az engedélyt és amint megvan folytatni fogjuk addig online megy tovább.

A cég/magánszemély kombó pedig annak köszönhető, hogy a törvény szerint 1 éven belül nem lehet ugyan azzal a névvel vagy céggel pályázni.

Köszönöm tényleg hogy ennyien érdeklődtök jól esik nekem is és a stábnak is. :)
 #198516  Szerző: asr27
 
Attis írta:7. 93/2023. A Golden Talk Hungary Kft. Mttv. 65. § (1) bekezdés
szerinti kérelme
Valószínűleg újabb ideiglenes engedélyt kértek valamelyik frekire.
Ami nekem fura, hogy hetek óta a facebook profilukon sincs friss tartalom. :roll:
Az is érdekes, hogy hol magánszemélyként, hol pedig céggel( Golden Talk Hungary Kft.) kérik az engedélyt.
 #198515  Szerző: Attis
 
7. 93/2023. A Golden Talk Hungary Kft. Mttv. 65. § (1) bekezdés
szerinti kérelme
Valószínűleg újabb ideiglenes engedélyt kértek valamelyik frekire.
Ami nekem fura, hogy hetek óta a facebook profilukon sincs friss tartalom. :roll:
 #198512  Szerző: Milán
 
Valószínű, hogy felveszik az N-Joy nevet (le lett védetve általuk), ezért engedték el a Pluszos projektet.

Szerk.: 16:21 - még decemberben visszadobták a bejelentést, ha jól látom a díj kiegyenlítésének hiánya miatt.
 #198511  Szerző: asr27
 
hori írta: 2023.03.02. 13:48
asr27 írta: 2023.03.02. 13:32
Attis írta:Dombóvár újra szól.
Marcali most is off.
Azt lehet, hogy a médiaszolgáltatási díj be nem fizetése miatt elengedték.
Pont Marcalit?
Hiszen ez a rádió, elsősorban azért lett létrehozva, hogy Marcalit is megszerezze a fidesz. (Huszti Gábor érdekeltségéhez tartozik a rádió, aki már többször is indult a polgármesteri székért Marcaliban, jelenleg a Somogy megyei közgyűlés alelnöke.)
Ezért is tartom kissé érdekesnek, hogy nem fizették be a médiaszolgáltatási díjat, hiszen tudjuk, hogy nem a reklámokból él(t) a rádió.
Tavaly rengeteg rendezvénnyel próbálták népszerüsíteni magukat Marcaliban, ami nem volt olcsó mulatság, a reklámokból tuti nem lett volna pénzük a rendezvényekre.
 #198508  Szerző: hori
 
asr27 írta: 2023.03.02. 13:32
Attis írta:Dombóvár újra szól.
Marcali most is off.
Azt lehet, hogy a médiaszolgáltatási díj be nem fizetése miatt elengedték.
Dombóvár érdekes amúgy, mert a mai frissített listán sincs feltüntetve, mint (akár ideiglenes) médiaszolgáltatási engedéllyel rendelkező médiaszolgáltató.
Mindenesetre napokon belül ki fog kerül a médiatanács oldalára is a határozat, hogy hosszabbítottak-e nekik a legutóbbi ülésen vagy csak arra játszanak, hogy addig nem kapcsolnak le, ameddig nem kapnak újabb ideiglenes engedélyt. Ez viszont érdekes helyzetet teremt(het)..
 #198506  Szerző: Milán
 
Én azt furcsállom hogy a weboldalt kinyírták. Elvileg fel lett függesztve, ha jól sejtem nem fizetés miatt. Ilyenkor a szolgáltató többször is figyelmeztetést küld, hogy a szolgáltatást ki fogják kapcsolni. Így rohadt nehéz rájuk találni...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21