RADIOSITE Fórum

  • Rádió Eger - Eger - 101.3 MHz

 #171020  Szerző: noartist
 
Marcii írta:Ránéztem a weboldalukra,messze ez van a legigényesebben megcsinálva az R1 hálózat tagjai közül.
A régi oldal alapjain nyugszik, szóval érthető. Viszont szó sincs a helyi műsorvezető(k)ről, műsorokról, helyi adástükörről. Ezeket illene feltüntetni.
 #171018  Szerző: Marcii
 
Ránéztem a weboldalukra,messze ez van a legigényesebben megcsinálva az R1 hálózat tagjai közül.
 #168062  Szerző: Csongii
 
LuciFerko írta: Csongii: "ublock" a barátod :)
Az a vicc, hogy konkrétan "előretekerek" és akkor is minden 3.-4. kattintásra jön egy ablak. :D Mondjuk onnan induló Popupokat kéne tiltani. Adblock van fent, meg Adblock plus. :D :D
 #168046  Szerző: LuciFerko
 
Gr3g0ry írta:
Csongii írta:Ez a Zippy valami katasztrófa lett jó ideje. Bárhova kattintasz, ugrálnak a reklám ablakok, még a blokkoló se ér semmit. :(

Sajnálom azért ezt a rádiót, a FB oldaluk is már Rádió 1 Eger, gyorsan nyomtam is az Unlike-t. :unott:
Lehet trükközni: Muttass rá az egérrel és gépeld be egy különablakba vagy egy szövegszerkeztőbe a hivatkozás címét(forráskódból se egyszerű kiszűrni).
Csongii: "ublock" a barátod :)
 #168045  Szerző: Gr3g0ry
 
Csongii írta:Ez a Zippy valami katasztrófa lett jó ideje. Bárhova kattintasz, ugrálnak a reklám ablakok, még a blokkoló se ér semmit. :(

Sajnálom azért ezt a rádiót, a FB oldaluk is már Rádió 1 Eger, gyorsan nyomtam is az Unlike-t. :unott:
Lehet trükközni: Muttass rá az egérrel és gépeld be egy különablakba vagy egy szövegszerkeztőbe a hivatkozás címét(forráskódból se egyszerű kiszűrni).
 #168042  Szerző: Csongii
 
Ez a Zippy valami katasztrófa lett jó ideje. Bárhova kattintasz, ugrálnak a reklám ablakok, még a blokkoló se ér semmit. :(

Sajnálom azért ezt a rádiót, a FB oldaluk is már Rádió 1 Eger, gyorsan nyomtam is az Unlike-t. :unott:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26