RADIOSITE Fórum

  • radiocafé

 #20262  Szerző: Pasa
 
mg írta:csak hát közbejött, gondolom, egy petőfi meg egy jazzy, kb. ugyanarra a csoportra menve...
Igen, ilyesmi történt 10 éve is (92,9 Star / Sláger). Nálunk szokás "lenyúlni" más sikeres ötletét...
 #20260  Szerző: mg
 
Chriss írta:jó megítélés és 2%...
azt hiszem, ideje hallgatottságot növelni...
egész eddig az volt a koncepció a cafénál, hogy a tip-top hallgatottsági adatok helyett speciálisabb hirdetési csoportokra utazik, és ez így rendben is volt és működött is, csak hát közbejött, gondolom, egy petőfi meg egy jazzy, kb. ugyanarra a csoportra menve...
 #20259  Szerző: Chriss
 
jó megítélés és 2%...
azt hiszem, ideje hallgatottságot növelni...
 #20236  Szerző: sztyepan
 
Csak hogy szakmai visszhangja is legyen a "hírnek": állítólag arculatváltás, illetve hallgatottságnövelés céljából rúgták ki.

Gyerekek, annak sosincs jó vége, ha egy viszonylag jó megítélésben részesülő rádió hosszú idő után hallgatottságnövelésre készül/kényszerül... :S :shock:
 #20108  Szerző: MrG
 
fofla írta:Jó hogy megtudtam, Levente családi házat szeretne. Tán gyűjtsünk neki?! Ez nem hír! Lehet az énekléssel jobban járt volna. Ha tényleg ennyire fontos, hogy a szakmában ki hol dolgozik, vagy mért küldenek el embereket, akkor tán ennek a site-nak is jobban kellene ezzel foglalkoznia. Nem mindig az országos rádiók meg Rizs Fm legyen a téma. Tényleg jó volna kicsit több szakmai cikket olvasni.
Nem igazán értem, amit írsz. Én a Site-ra nem tettem ki ezt a cikket, elvből nem teszünk ki ilyen bulvárjellegűt, vagy csak nagyonnagyon ritkán, akkor is lehetőleg nem magyar vonatkozásút.
 #20107  Szerző: fofla
 
Jó hogy megtudtam, Levente családi házat szeretne. Tán gyűjtsünk neki?! Ez nem hír! Lehet az énekléssel jobban járt volna. Ha tényleg ennyire fontos, hogy a szakmában ki hol dolgozik, vagy mért küldenek el embereket, akkor tán ennek a site-nak is jobban kellene ezzel foglalkoznia. Nem mindig az országos rádiók meg Rizs Fm legyen a téma. Tényleg jó volna kicsit több szakmai cikket olvasni.
 #20099  Szerző: Chriss
 
ebben csak az a gáz, hogyha bárhol elküldenek egy rádióst, aki x éve végzi a munkáját, meg sem tudod, mert a kutya nem ír róla... de a Bella Levente fontos hír ugye... rögtön tudott műsort vezetni, hiszen 23. helyet ért el anno a Megaszarban...
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 36