RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #939  Szerző: Sakál
 
Mi az az ASOT? Bocs, de én nagyon nem vágom... :oops:
 #932  Szerző: Flash
 
tomee írta:Engem akkor is zavar, h már leadott mixeket adnak, főleg az ASOT miatt. Nem vágom mért így csinálják :?
Mert a hallgatóknak jó az is... Ne várjatok csodát a Roxytól!
 #931  Szerző: tomee
 
Engem akkor is zavar, h már leadott mixeket adnak, főleg az ASOT miatt. Nem vágom mért így csinálják :?
 #927  Szerző: Norby
 
Flash írta:
tomee írta:
Flash írta:Péntektől szerdáig baromi nagy fejlesztést eszközöltek.
Ez most meglepő? :)
Hát számomra meglepő, hogy 5-6 napon keresztül az oldal fejlesztés alatt állt, aztán beleröhögnek a képünkbe egy ugyanolyan website-tal, mint amilyen eddig is volt.
nah stop!
Péntelken kezdték el feleszteni.
Hétvégén a kutya nem dolgozik .és ma vagy is mr tegnap átadták, igen is lett vltozás, nem szakad a dalcimkiirás annyit, a burn stage szó ellet távolitva a hiányosságok potolva lettek:)
Szerintetek, ha egy weboldalt fejlesztenek és ugy marad akkor nem történik változás?
 #920  Szerző: Flash
 
tomee írta:
Flash írta:Péntektől szerdáig baromi nagy fejlesztést eszközöltek.
Ez most meglepő? :)
Hát számomra meglepő, hogy 5-6 napon keresztül az oldal fejlesztés alatt állt, aztán beleröhögnek a képünkbe egy ugyanolyan website-tal, mint amilyen eddig is volt.
 #896  Szerző: tomee
 
Flash írta:Péntektől szerdáig baromi nagy fejlesztést eszközöltek.
Ez most meglepő? :)
 #890  Szerző: Flash
 
Az egész rádió hitelét vesztett már. Látom, óriási fejlesztések történtek a roxy.hu-n. Péntektől szerdáig baromi nagy fejlesztést eszközöltek.
 #758  Szerző: tomee
 
Igazából annyira nem para, mert tényleg csak az jön rá, aki állandóan hallgatja, csak nekem most kcsit hitelét vesztett a dolog így.
 #752  Szerző: ropi21
 
aki nem hallgatja a frisseket annak nemhogy az nem tűnik fel hogy régi adás még azt is megkérdőjelezném hogy tudná mi is ez pontosan :]
én is csak onnan tudom nagyvonalakban mikori rész, mert elejére emlékeztem
azért bőven haladás :]
persze ha rám hallgatnak már 1-2 éve tuti menne éterben mert nagy biznisz
 #747  Szerző: tomee
 
Kéne dobni egy mail-t, hogy friss adásokat vegyenek már, mert egy így elég gáz, legalábbis hozzáértő szemmel.
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 332