RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #608  Szerző: Flash
 
Milliónyi változtatáson kéne átesnie a Roxynak ahhoz, hogy egy normális, ütős rádió lehessen! És nem így kéne elkezdeni a változtatásokat, hogy berakunk a hülye hallgatóknak valami trágya mixet, meg úgy, hogy a Burn Stage-es spotokat már egy új férfi és női hanggal mondatjuk fel, valamint ennek a szeptemberi műsornak a promoját is, a végén meg a kiherélt hangú Moser mondja fel ismét a spotokat.
 #607  Szerző: Flash
 
tomee írta:Flash, ha nem hozott mixműsort, akkor mit tennél be jelen körülmények között? Tök nyilvánvaló, hogy a Bárányék ellen vették meg ezeket, és ne húzzuk már le egy nap után pls.
Bárányék ellen? :lol: Na ne röhögtess, egy ilyen fos műsor a Disco Siccnek a nyomába sem ér, pedig azért sem vagyok oda a rendszeres, R'n B-vel való megszakításuk miatt. Ezt az óccsóér' megvett mixet meg azért rakták be, hogy szóljon is valami, és azt gondolják magukban, hogy: "nah, ez a sok hülyének elég lesz bőven". Az meg oké, hogy 2-3 mondat hangzott csak el a mix elején, de ezt másutt illik leszinkronizálni, legalábbis még a Killer idején így csinálták a Club Life-ot is. Annyira beleszarnak itt mindenbe, hogy totál nem érdekli a vezetőséget, hogy egyre jobban megy le a rádió színvonala. Inkább csábítanának magukhoz neves, tehetséges DJ-ket, és azoknak a mixeit nyomatnák, akkor lehetne versenyezni a DS ellen.
 #604  Szerző: Norby
 
tomee írta:Flash, ha nem hozott mixműsort, akkor mit tennél be jelen körülmények között? Tök nyilvánvaló, hogy a Bárányék ellen vették meg ezeket, és ne húzzuk már le egy nap után pls.
Bárányék ellen? ezt honnan veszed?
Ha bárányék ellen vennék akkor talán illene berakni müsorvezetést, szerintem ezt a clublife helyett vették:)
 #603  Szerző: tomee
 
Flash, ha nem hozott mixműsort, akkor mit tennél be jelen körülmények között? Tök nyilvánvaló, hogy a Bárányék ellen vették meg ezeket, és ne húzzuk már le egy nap után pls.
 #595  Szerző: Norby
 
Flash írta:Ahhoz nem kell nagy ész, hogy megvásároljunk egy DJ mixet fillérekért, s azt berakjuk a gépbe, oszt hadd szóljon, minden más meg le van szarva...
Szerintem amig nem tudjuk a hátteret ne itélkezzünk!
 #594  Szerző: Flash
 
Ahhoz nem kell nagy ész, hogy megvásároljunk egy DJ mixet fillérekért, s azt berakjuk a gépbe, oszt hadd szóljon, minden más meg le van szarva...
 #586  Szerző: Norby
 
Flash írta:Basszus, még arra sem képesek, hogy leszinkronizálják. Nem vártam nagy durranást ettől az egyre jobban elcigányosodó rádiótól...
felesleges szinkronizálni, én a szignálpack elkészítését hiányolom, ha má igy bezugják akkor készüljenek fel rendesen, amúgy azon kivűl nem rossz, legalább van valami 8-)
 #585  Szerző: ropi21
 
leszinkronizálni? mit? azt a két szót amit az elején mondott? bőven sok a roxy szlogen is zene közben nehogy valaki elkezdjen belepofázni
 #581  Szerző: Flash
 
Basszus, még arra sem képesek, hogy leszinkronizálják. Nem vártam nagy durranást ettől az egyre jobban elcigányosodó rádiótól...
 #575  Szerző: Flash
 
tomee írta:Remélem a Club Life-ból is elkezdenek új adásokat venni, mert már 5 hónapja ugyanazt tolják.
Szerintem a Club Life ki fog hullani az új műsorok miatt, de nem is bánom, mert ez a Tijesztó nem egy nagy durranás.
  • 1
  • 328
  • 329
  • 330
  • 331
  • 332