RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #632  Szerző: tomee
 
Hát ez se tegnap volt. Ha belegondol az ember, h mi minden történt azóta a rádiózásban...
 #631  Szerző: Sz.
 
Találtam egy oldalt a 2004-es Rádiós Évkönyvben, ami egyesekben biztos spontán dühöt fog kiváltani:

Kép

Ez az az időszak, amikor a Danubius átvette a Roxyt és ugyan még nem baszta el, de nagyon közel állt hozzá. Emellett erősen büszkélkedett az adataival, amit azoknak köszönhetett, akiket előzőleg kirúgott.
 #624  Szerző: Norby
 
LuciFerko írta:Amúgy egyáltalán este ki hallgat rádiót?:) Szerintem kevés olyan elborult ember van mint mi :P
Az 100% :D Amugy szevasz LuciFerko :lol: :lol: :lol:
Ha belegondolsz azért 9 órakkor még hallgatják a rádiót.
 #623  Szerző: tomee
 
Tessék! OneFM-en még Pete Tong is van :D
 #619  Szerző: LuciFerko
 
Amúgy egyáltalán este ki hallgat rádiót?:) Szerintem kevés olyan elborult ember van mint mi :P
 #616  Szerző: tomee
 
Jó ez tény, hogy mindenki fejében másképp él a tökéletes roxy, és tény hogy nem fogok minden este 9-kor a rádió előtt ülni és hallgatni. Az hogy a Discoshit ellen tették be, még nem azt jelenti hogy képes is megverni, mert ugye a DS-nek van egy enyhén alul kulturált közönsége, akik tökre imádják. Én nem szeretem, mert a Bárányékban nyilván több van. De én egy ASOT-ot vagy egy Club Life-ot így is többre tartok, akár licensz műsor, akár nem. A station voice téma meg már megint egy olyan dolog, amivel úgy se jutnánk közös nevezőre, nekem a Burn Stage-es hang se tetszett igazán (A csaj jó volt) :D
 #612  Szerző: Norby
 
Flash írta:Milliónyi változtatáson kéne átesnie a Roxynak ahhoz, hogy egy normális, ütős rádió lehessen! És nem így kéne elkezdeni a változtatásokat, hogy berakunk a hülye hallgatóknak valami trágya mixet, meg úgy, hogy a Burn Stage-es spotokat már egy új férfi és női hanggal mondatjuk fel, valamint ennek a szeptemberi műsornak a promoját is, a végén meg a kiherélt hangú Moser mondja fel ismét a spotokat.
Nem értem mi a bajod Károllyal, szerintem normális a hangja, beszéltem vele személyesen és nagyon sokat megtesz a Roxyért, pl sokat van a studióba
 #611  Szerző: LuciFerko
 
románoknál (OneFM, VibeFM) is echte angolul mennek ezek a dolgok
 #610  Szerző: Norby
 
Flash írta:
tomee írta:Flash, ha nem hozott mixműsort, akkor mit tennél be jelen körülmények között? Tök nyilvánvaló, hogy a Bárányék ellen vették meg ezeket, és ne húzzuk már le egy nap után pls.
Bárányék ellen? :lol: Na ne röhögtess, egy ilyen fos műsor a Disco Siccnek a nyomába sem ér, pedig azért sem vagyok oda a rendszeres, R'n B-vel való megszakításuk miatt. Ezt az óccsóér' megvett mixet meg azért rakták be, hogy szóljon is valami, és azt gondolják magukban, hogy: "nah, ez a sok hülyének elég lesz bőven". Az meg oké, hogy 2-3 mondat hangzott csak el a mix elején, de ezt másutt illik leszinkronizálni, legalábbis még a Killer idején így csinálták a Club Life-ot is. Annyira beleszarnak itt mindenbe, hogy totál nem érdekli a vezetőséget, hogy egyre jobban megy le a rádió színvonala. Inkább csábítanának magukhoz neves, tehetséges DJ-ket, és azoknak a mixeit nyomatnák, akkor lehetne versenyezni a DS ellen.
Ha te mondod flash:) :roll: :roll: :roll:
  • 1
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330
  • 331
  • 332