RADIOSITE Fórum

  • ROXY Rádió

 #1049  Szerző: Flash
 
tomee írta:Sztem még ne kezdjünk el hurrogni, h igy rnb rádió lesz meg úgy, ahogy techno rádió se lett john digweed után. Majd, ha arra ébredek, h 50 cent megy, mint régen, majd lehet kvaanyázni :)
Figy, az azért már elég gáz, hogy árenbí mixeket csapnak a pofánkba. A zenék meg nagyon gagyik már most.

Műsorvezetőket meg nem hiszem, hogy felvesznek, marad ez a kettő.
 #1045  Szerző: tomee
 
Sztem még ne kezdjünk el hurrogni, h igy rnb rádió lesz meg úgy, ahogy techno rádió se lett john digweed után. Majd, ha arra ébredek, h 50 cent megy, mint régen, majd lehet kvaanyázni :)
 #1042  Szerző: tomee
 
Nekem nem úgy tűnik, mintha tudatosan fejlesztenének, sőt, sztem az ott dolgozók közül sokaknak fogalmuk nincs róla, h mi az az ASOT vagy Global, csak berakták, mert ugye "híres lemezlovasok"...
 #1041  Szerző: mlaszlo
 
És valamiféle műsorvezetőket nem akarnak alkalmazni? Vagy minek azt?
 #1040  Szerző: Flash
 
tomee írta:Kvajó...
Én is azt mondom. Meg kurvajó az is, hogy ezer éves ASOT-ot adnak. Öcséééém, mekkoraaaaa fejlesztééééseeeeeeeek.........
 #1039  Szerző: tomee
 
Kvajó...
 #1036  Szerző: Flash
 
tomee írta:Most kben honnan jött már megint ez az "árenbi" mizéria?!
Adásban reklámozták.
 #1035  Szerző: tomee
 
Most kben honnan jött már megint ez az "árenbi" mizéria?!
 #1033  Szerző: Flash
 
Na, akkor kezeket fel, mindenki bulizzon a fasza kis árenbí rédijó sóra, sonpóllal, seggbepónival, nyálboyjal. Biztosan fehérfiú fogja majd mixelni ezt a moslékot, emékeztek, régen is ő csinálta ezt az alja munkát esténként. Ez aztán a DJ...
 #1028  Szerző: Norby
 
Sz. írta:Mert körülbelül 2× akkora értékű technika volt ott és volt technikus.
Most szerintem stúdióköltözés miatt szakadozott a RoxyDJ
A studiót most épitik és onnan megy a roxy és ezért még elviselhetőek ezeka hibák, illetve megérthetőek
  • 1
  • 323
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
  • 332