RADIOSITE Fórum

  • Torony Rádió - Békés - 94.4 MHz

 #190435  Szerző: Gyurii
 
joe írta: 2021.03.08. 20:44
Gyurii írta:Békéscsabáról 94.4-en Best FM lenne a leglogikusabb
...lett kiírva freki a Best FM-nek Békéscsabára... :roll:
Hálisten, hogy nem Békésről R1 fog menni... :D :shock:

(Nem találok semmi dokumentációt csak, hogy GloboSyS Hungary Kft. gondolom ez lesz az 2019-ből...)
 #190430  Szerző: joe
 
Gyurii írta:Békéscsabáról 94.4-en Best FM lenne a leglogikusabb
...lett kiírva freki a Best FM-nek Békéscsabára... :roll:
 #190398  Szerző: Gyurii
 
Ha a logikát nézzük Békéscsabáról 94.4-en Best FM lenne a leglogikusabb ha indulna (egy alom). :D

Sajnos kinézem, hogy Békésen "marad" a frekvencia, és R1 fog szólni rajta teljesen felesleges módon. :unott:

Apropó, honnan veszitek, hogy mostanság kellene eredményt hirdetni? :oops:
 #190377  Szerző: kristikoma
 
adam1400 írta: 2021.03.02. 12:18 Elvileg ma lesz eredmény. R1?
Kötve hinném, ott van a 104,0-en Csabáról. Bár talán joe írta korábban, hogy konyharádióval nem jó Békésen. De még nem láttam a határozatot...
 #186949  Szerző: Gyurii
 
Eleg off topic már Urak.. Meki nem azert zart be...

(Illeshazi-Petofi sarkan fog epulni uj Meki idén..)

Kivancsi leszek mikor fog megszolalni valami ott.. Best FM lenne a legertelmesebb, vagy Karc fm hisz a tobbi menne idovel a levesbe..
 #186918  Szerző: Glenn
 
Adani12345 írta: 2020.04.29. 22:24 Békésen Meki?
Békéscsabán, tudom, de hát az a két város szinte egynek számít. Én jóval messzebb lakom a belvárostól, mint te Csabától, mégis budapesti vagyok. ;)
Ott a rádiós piac lényegében egységes, odaszámítva Gyulát is, jól mondom? :)
 #186917  Szerző: Adani12345
 
Békésen Meki? Békéscsabán is érdeklődés hiányában zárt be, itt, ahol mindenki kolbászt meg hurkát eszik nem volt piaca. :)

Szórakozóhelyek teljesen eltűntek Békésről hétvégén kihalt az egész város az igaz, most pláne, kocsmák se lehetnek nyitva, eleve sok bezárt a játékgépek betiltása betett a kisebb késdobálóknak, mert kb. az termelte ki a hely rezsijét és bérleti díját, később a dohányboltok, hogy már cigit se árulhatnak. Nehéz dolga lesz egy helyi rádiónak.
 #186916  Szerző: Glenn
 
joe írta: 2020.04.28. 22:10Én 15 éve élek a városban, de az eltelt idő alatt csak "visszafejlődés" történt...bankok zárták be helyi fiókjaikat, országos üzletláncok boltjaikat, felfutóban lévő helyi vállalkozások települtek át az ország más pontjára...
És még a meki is bezárt. :shock: :lool:
Lehet, hogy vissza kéne költöznöd? :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24