RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 104.0 MHz

 #80546  Szerző: LuciFerko
 
Ha marha erősen klippelve van a dolog akkor tartható :)
 #80525  Szerző: jimmer
 
akkor elég valószínű hogy nem tartják a 0db -t és a 75kHz-et :)
manapság sokba kerül a hangosság.
 #80514  Szerző: radiogyuri5600
 
Nem tudom hogy miért van megkérdőjelezve a "jó hangzás",aki itt a vételkörzeten belül van az igenis észreveszi hogy az adásproci úgy van beállítva,hogy jóval erőteljesebb a hangzás,szerintem elég nagy a külömbség,például a 88.9rádió1,a 101.6class,103,0neo,stb.sokkal halkabban szól mint a 104.0 MHz. És evvel nem reklámozni akartam a rádiót! :)
 #80513  Szerző: radiogyuri5600
 
Elösször is semmi pénzt nem kapok amiért leírtam,másodszor attól függ hogy melyik irányba indulsz el Békéscsabáról,mert ha Románia irányába haladsz akkor 15-20km után már valóban bezavar a 103.8.De ha Szarvas,vagy Orosháza, vagy Szeghalom fele megy az ember,akkor igen jó minőségben lehet hallgatni a Csaba Rádiót,még aránylag hallgatható a megyét átlépve is valameddig! :)
 #80212  Szerző: Mipi
 
Meg hogy jön ez a legjobb hangzás mikor alapból a 103.8 on a RRACTUAL úgy zavarja hogy Békéscsabától 20 km -re már alig lehet fogni.
 #80211  Szerző: Rossco
 
Attis írta:
radiogyuri5600 írta:A Csaba Rádió az egyik legjobb minőségű hangzást sugározza a 104 MHz-en,én a dél-alföldön nem találkoztam ennél jobb hangzású rádióval,még az országos nagy rádiók sincsenek a közeliben!Úgy hogy igaz a mondás,a legjobb mi fogható,Fm104! :)
Mennyi pénzt kapsz azért, hogy ezt itt és a facebook-on is leírod? :lol:
Ezen valahogy én is elgondolkoztam! :lol: :lol:
 #80207  Szerző: Attis
 
radiogyuri5600 írta:A Csaba Rádió az egyik legjobb minőségű hangzást sugározza a 104 MHz-en,én a dél-alföldön nem találkoztam ennél jobb hangzású rádióval,még az országos nagy rádiók sincsenek a közeliben!Úgy hogy igaz a mondás,a legjobb mi fogható,Fm104! :)
Mennyi pénzt kapsz azért, hogy ezt itt és a facebook-on is leírod? :lol:
 #80161  Szerző: radiogyuri5600
 
A Csaba Rádió az egyik legjobb minőségű hangzást sugározza a 104 MHz-en,én a dél-alföldön nem találkoztam ennél jobb hangzású rádióval,még az országos nagy rádiók sincsenek a közeliben!Úgy hogy igaz a mondás,a legjobb mi fogható,Fm104! :)
 #76130  Szerző: Promenád
 
rulek írta:Békés megye dél-keleti részén sajnos élvezhetetlen a 103,8 RRACTUAL miatt. A Torony egy pár hónapja szintén foghatatlan. Délután 14,50-ig jött egy adó jó minőségben " mű cigány" zenével,talán a szegedi Európa lenne,
Az még el sem kezdett sugározni, valami más lesz a megfejtés. :)
 #66159  Szerző: Gyurii91
 
Hát igen erre magyar rádiót ha fogsz monoba belőtt antennával, az már szent dolog, szerintem még bírd ki addig, míg el nem indul a 98,4... ;)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15