RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 104.0 MHz

 #50493  Szerző: Gyurii91
 
Maga a station voice pár évtizede ugyanaz, nem mondok nevet, de egyik műsorvezető (nő), hangja valami elviselhetetlenül idegesítő, és ezzel el is mondtam kire gondolok.

A szignálok meg régen tiszta Danubius volt. Reklámnál meg azaz alávigyorgás valami förtelem számomra, amúgy magával a minőséggel nincs gond elég szépen szól.
 #50477  Szerző: kerek1radio
 
Mondjuk az is igaz... így tovább hallgatva, hogy kissé uncsi. Reggel csak 80as és 90es évek pop-rock combo szólt, ami fura, mivel a slágerlistájuk tele van újdonságokkal. Szóval kellemes, profinak tübik, de egyhangú,kissé konzervatív.
 #50475  Szerző: kerek1radio
 
Nos belehallgattam a reggeli műsorukba... Nem értem mi benne a gusztustalan!? Vagy egy jó napot fogtam ki, amikor minden a legnagyobb rendben volt? A reggeli sáv a Fábián Tamással nagyon kellemes (zeneileg is) reggeli műsor volt. A szignálok is rendben vannak... Egy nagyon profin hömpölygő reggeli műsort hallottam!

Vagy a gusztustalant nem erre értetted?
 #50436  Szerző: Gyurii91
 
Ez a rádió gusztustalan :shock:
 #50394  Szerző: djlacee
 
drkotasz írta:Nem is rossz, csak nem egy szánsájnheppipop kereskedelmi rádióműsor.
Ezért megy nálunk például a közműsor szolgáltató rádión :)
 #50393  Szerző: drkotasz
 
SzD írta:Zsuffa Petiék? :o
Pedig a Starsky És Hát Jazz Klub, amit élőben nyomnak vasárnaponként a cafén, eléggé jó szokott lenni. A Zsuffa Péter Jazz Klubot még nem hallottam, de nem gondoltam volna róla, hogy rossz... :mellow:
Nem is rossz, csak nem egy szánsájnheppipop kereskedelmi rádióműsor.
 #50391  Szerző: SzD
 
Zsuffa Petiék? :o
Pedig a Starsky És Hát Jazz Klub, amit élőben nyomnak vasárnaponként a cafén, eléggé jó szokott lenni. A Zsuffa Péter Jazz Klubot még nem hallottam, de nem gondoltam volna róla, hogy rossz... :mellow:
 #50390  Szerző: Rádiós
 
Gyalázatosan gyenge ez a Jazz műsor ami megy most a Csaba rádióban. Tudomásom szerint ez több rádióban is megy, tehát átvett műsor, csak talán meg kellett volna hallgatni mielőtt adásba teszik. Öncélú beszélgetések és a műsorvezető annyira imádja a hangját, hogy csak búg a mikrofonba. Nem mellesleg egy ismétlés és a beszélgetések közepén dupla akkora hangerővel ezt közlik is. Először is szar volt ha ez így ment le.
 #38935  Szerző: Gyurii91
 
Jani írta:
Gyurii91 írta:Jó a terjedése, sose hallgatok bele! ^^
Talán Toronyt hallgatsz? :shock: :hehe:
mp3-t... :hehe:

Amúgy az autóba Neo van beállítva Bochkorék óta. (Azelőtt Class.)

Legszívesebben Rise FM-et hallgatnék! :blush:
 #38873  Szerző: Jani
 
Gyurii91 írta:Jó a terjedése, sose hallgatok bele! ^^
Talán Toronyt hallgatsz? :shock: :hehe:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15