RADIOSITE Fórum

  • Csaba Rádió - Békéscsaba - 104.0 MHz

 #119043  Szerző: markfelt
 
Gyurii írta:OFF: Ezen agyalok évek óta, Dunántúlon (Kisalföldön) ott van helyiként Győr, Sopron, nagy teljesítménnyel Kab-hegy ami önmagában is erős + a hegy magassága rátesz. Nem értem itt az Alföldön miért kell ennyire "óvatoskodni" komolyan megértem, hogy Tiszántúl Balkánia, de, az sztem nem normális, hogy nem is a Class, hanem a Petőfi a megyeszékhelyen autóban (is) hallgathatatlan konyharádión befoghatatlan! Országos KÖZmédiáról beszélünk.. :|

(Pestről azt nézik, hogy jajj ez síkság nincs útban semmi, meg a mérőkocsi spéci antennájával az én kocsimban, lakásomban is jól fogható lenne az adás, de Békéscsabánál nem is a síkság inkább a "laposság" ami még rátesz negatívan, völgy effekt!) :unott:
sztem csatlakozzatok romániához, lehet, hogy jobban járnátok.
vagy autonómiát békésnek!
 #119040  Szerző: Gyurii
 
OFF: Ezen agyalok évek óta, Dunántúlon (Kisalföldön) ott van helyiként Győr, Sopron, nagy teljesítménnyel Kab-hegy ami önmagában is erős + a hegy magassága rátesz. Nem értem itt az Alföldön miért kell ennyire "óvatoskodni" komolyan megértem, hogy Tiszántúl Balkánia, de, az sztem nem normális, hogy nem is a Class, hanem a Petőfi a megyeszékhelyen autóban (is) hallgathatatlan konyharádión befoghatatlan! Országos KÖZmédiáról beszélünk.. :|

(Pestről azt nézik, hogy jajj ez síkság nincs útban semmi, meg a mérőkocsi spéci antennájával az én kocsimban, lakásomban is jól fogható lenne az adás, de Békéscsabánál nem is a síkság inkább a "laposság" ami még rátesz negatívan, völgy effekt!) :unott:
 #118936  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:3) MAJD MI MEGMUTATJUK, úgyhogy teszünk bele rihannát meg cipőt meg dögös robit, TEHÁT piacvezetők leszünk.
dögös robit mindenképp!
 #118926  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:kérdés, hogy mi okozta ezt:

1) átvesszük, ha neked nem kell, eljátszunk vele, szóljon a vegyes saláta, semmi rádiós tapasztalatunk nincs, de kéne, hogy szóljon valami normális zene, amíg az asszony főz.

2) nagyon lelkes, szakmai befektetők vagyunk, olyan rádiót csinálunk, hogy lebabázik mindenki.

3) MAJD MI MEGMUTATJUK, úgyhogy teszünk bele rihannát meg cipőt meg dögös robit, TEHÁT piacvezetők leszünk.

van negyedik, meg ötödik is, de nem kívánom moderálni a saját hozzászólásomat és borzolni a kedélyeket.
pedig egyszerű, azért hogy nehogy másé legyen :)
egyébként nehezen értem, hogy manapság egyáltalán valaki bármilyen üzleti lehetőséget lát egy ilyen kaliberű vidéki rádióban.
 #118925  Szerző: markfelt
 
kukac írta:
adminisztrator írta:most látom, tavaly újranyerte a csaba a 104.0-t, akkor viszont nincs para. ellenkező esetben azt mondtam volna, hogy tessék mozgósítani a pénzembereket és már jövő hétfőn egy vételi ajánlattal kopogtatni a 98.4 tulajdonosainak ablakán, de akkor ez jól van így.

hajrá csr.!
éppen most cserélt gazdát a 98,4 :)
kérdés, hogy mi okozta ezt:

1) átvesszük, ha neked nem kell, eljátszunk vele, szóljon a vegyes saláta, semmi rádiós tapasztalatunk nincs, de kéne, hogy szóljon valami normális zene, amíg az asszony főz.

2) nagyon lelkes, szakmai befektetők vagyunk, olyan rádiót csinálunk, hogy lebabázik mindenki.

3) MAJD MI MEGMUTATJUK, úgyhogy teszünk bele rihannát meg cipőt meg dögös robit, TEHÁT piacvezetők leszünk.

van negyedik, meg ötödik is, de nem kívánom moderálni a saját hozzászólásomat és borzolni a kedélyeket.
 #118924  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:most látom, tavaly újranyerte a csaba a 104.0-t, akkor viszont nincs para. ellenkező esetben azt mondtam volna, hogy tessék mozgósítani a pénzembereket és már jövő hétfőn egy vételi ajánlattal kopogtatni a 98.4 tulajdonosainak ablakán, de akkor ez jól van így.

hajrá csr.!
éppen most cserélt gazdát a 98,4 :)
 #118923  Szerző: markfelt
 
most látom, tavaly újranyerte a csaba a 104.0-t, akkor viszont nincs para. ellenkező esetben azt mondtam volna, hogy tessék mozgósítani a pénzembereket és már jövő hétfőn egy vételi ajánlattal kopogtatni a 98.4 tulajdonosainak ablakán, de akkor ez jól van így.

hajrá csr.!
 #118922  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:
kukac írta:
adminisztrator írta:(apróbetű, lábjegyzet: csak nehogy úgy járjon, mint szombathely, a 100.9 nem elég, kell még egy freki. kérdés, a három közül, melyik.)
ami nem zavartatott, az a 98,4 (és a 100,9, de az kicsi).
az nem szokott akadály lenni, hogy kicsi, megcsinálják nagyobbra. kivéve ha nemzetközi korlátozás van, az mondjuk csabán nem is lehetetlen.
a 100,9-re 250W volt engedve (mondjuk alacsony antenna magasságra), ha ezt felteszik magasabbra, akkor még kevesebb.
 #118921  Szerző: kukac
 
adminisztrator írta:mondjuk a class fm-et nem nehéz legyűrni ott, ahol nem fogható, vagyis évekig nyoma sem volt, és a rádió 1-et sem, amióta falubeli mulató lett. de azért ügyesek, csak ha ilyen okádnivaló kora 90-es évekbeli logot lát az ember, nem biztos, hogy gusztusa lesz belehallgatni (mázli, hogy az rds nem hozza át).
emlékeim szerint a danubiusnak magasabb volt a hallgatottsága, pedig ennél rosszabbul lehetett fogni.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15