RADIOSITE Fórum

  • Pont FM

 #8669  Szerző: Chriss
 
talán még a Lakihegy Rádióban van rock, de azt SzSzMiklóson kívül nem lehet fogni és rögtön utána betolnak valami elb@szott csattogós club feldolgozást...
újabban a Kék Dunában adnak jelentősebb számú rockzenét, mainstream, angolszász 80-90-2000 populáris vagy alternatív rock/ urban rock...
 #8667  Szerző: Pasa
 
Dabason??? Maximum a búcsúban kanállal meg vizeskannával... :lol:
 #8661  Szerző: djlacee
 
Dabason szoktak rockot tolni, nem?
 #8660  Szerző: Pasa
 
egon írta:A Pont Fm talk rádió volt,ha jol tudom
Rosszul tudod, a Pont FM rock és sport rádió volt (bár sport elég ritkán volt benne). A talkrádióban több a szöveg, mint a zene (pl. Info vagy Klub).
egon írta:Kis helyi rádiók sugároznak rock zenét,webrádiókrol nem is beszélve.
Nagyon kevés kis helyi rádió ad rockot, ott is inkább a mainstream (meg rágógumi) megy. Webrádiót ma a hallgatók alig mérhető része hallgat rendszeresen, a rádió valódi célközönsége (mobil hallgatók autórádióval, telefonnal, zsebrádióval a strandon) nem tud webrádiót hallgatni. Nekik, ha rétegzenére vágynak, marad az mp3-lejátszó, ha van...
 #8637  Szerző: rsite1
 
egon írta:A Partizánbál c.müsor szerintetek fog folytatodni a Pont Fm jogutódján a Rise FM-en?
Kizárt dolog...
 #8636  Szerző: egon
 
Kis helyi rádiók sugároznak rock zenét,webrádiókrol nem is beszélve.
A Pont Fm talk rádió volt,ha jol tudom,a Rise FM meg ha jol tudom nem!
A Partizánbál c.müsor szerintetek fog folytatodni a Pont Fm jogutódján a Rise FM-en?
Néha belehallgattam az előbb emlitett müsorba!Nem rossz volt!
 #8633  Szerző: tomee
 
Optimális esetben minden zenei stílusnak kéne, hogy legyen egy rádió képviselete és más tőlünk fejlettebb országokban van is. Olyanok, amik nem felületesen érintenek egy stílusokat mint a roxy vagy a rise, hanem tényleg olyan emberek dolgoznak ott, akik a műfaj szakértői. Most ezt a Pont FM-től függetlenül mondom. Na itt ilyen soha sem lesz! Megértem, hogy siratják
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55