RADIOSITE Fórum

  • Ayudate Holding (DoQ, SportKlub)

 #1914  Szerző: Sz.
 
Szerintem majd ott is lesz refresh.
Ami gáz szerintem, az a Reflektor TV és a DoQ. Ilyen 70-es évekbeli játékkonzolos tetrisre hasonlít az arculata. :D
Viszont pl a Reflektor magazin (ami hasonló arculati elemeket tartalmaz) főcíme nagyon szépen meg van csinálva. Csak ugye az IKO a műsoraira többet ad jelenleg, mint a saját TV-ire.

Egyébként sztem a Film+ arculatát is a KGB csinálta, csakúgy, mint a Coolét. Még mindig azon az állásponton vagyok, hogy mind2 nagyon jól sikerült. A többi IKO úgytudom házon belül készült, talán a Poén!-é nem.
 #1740  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:
Sz. írta: Nekem nagyon tetszik a logo és főleg az inzertek. A legjobb arculata szerintem az HBO-nak van, most nálam a 2. helyre került a Film+.
Vajon a Sport Klub és Sport Klub+ csatornának miért nem csinálnak valami normális arculatot?
Gondolom feleslegesnek érzik, mivel aki nézi a Sport Klub-ot, az úgysem az animációért teszi. Ellenben egy nagy
nézettségű RTL Klubnál már sokat kell adni az ilyenre...
 #1719  Szerző: mlaszlo
 
Sz. írta: Nekem nagyon tetszik a logo és főleg az inzertek. A legjobb arculata szerintem az HBO-nak van, most nálam a 2. helyre került a Film+.
Az HBO-nak szerintem mindegyik arculata jó volt, a Cinemax-ot viszont frissíthetnék.
Ami érdekes, hogy most viszonylag elég jó arculata van az összes IKO-s csatornának, a sportcsatornák kivételével. Bár nem nagyon szoktam őket nézni, de amikor nagy ritkán elkapom az ajánlót a Sport Klub-on, akkor az olyan BPTV szintű. A műsorok vetítési időpontjait sima betűkkel írják csak ki és semmi animáció vagy háttér, mint most a film+on és az inzertek is elég gyengék. Vajon a Sport Klub és Sport Klub+ csatornának miért nem csinálnak valami normális arculatot?
 #1713  Szerző: Sz.
 
mlaszlo írta:
Chester írta: Meg is újult, és ez lett az új logo.
A logó jó lett, de az inzertek nekem nem tetszenek. Nem túl fantáziadúsak és valahogy szerintem nem illenek egy filmcsatornához.
Ami érdekes, hogy a film+2-őn viszont maradt a régi logó, pedig azt is lecserélhették volna.
Nekem nagyon tetszik a logo és főleg az inzertek. A legjobb arculata szerintem az HBO-nak van, most nálam a 2. helyre került a Film+.
 #1613  Szerző: mlaszlo
 
Megújult a Film+ !

"Új arculattal ünnepli 5. születésnapját a Film+.

Az IKO csoport magyar piacra szánt filmcsatornája 2003. szeptember 15-én indult, s ma már több régióbeli országban (Csehország és Szlovákia, Szerbia) is jelen van, s hazánkban elérhető második csatornája a Film+2 is.

A Film+ a kábelhálózatok mellett az Antenna Digital-on, a Digi TV-n és a UPC Direct-en is elérhető."
 #1578  Szerző: tomee87
 
Feltudnátok rakni egy screenshotot róla? Legközelebb csütörtök délután leszek u.is otthon :?
 #1550  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta: Meg is újult, és ez lett az új logo.
A logó jó lett, de az inzertek nekem nem tetszenek. Nem túl fantáziadúsak és valahogy szerintem nem illenek egy filmcsatornához.
Ami érdekes, hogy a film+2-őn viszont maradt a régi logó, pedig azt is lecserélhették volna.
 #1543  Szerző: Zoshi
 
jeek írta:Kép
A Film+-é ilyen volt a műsorújságokban pár héttel ezelőtt. Mondjuk csak a betűtípus a különbség, meg a + jel
Meg is újult, és ez lett az új logo.
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43